رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۰ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 19 April

در حالیکه نسخه نهایی فیلم سینمایی «لاک‌پشت» به کارگردانی بهمن کامیار در حال آماده‌سازی برای ارسال به جشنواره فجر است، فهرست کامل بازیگران این فیلم اعلام شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «لاک‌پشت» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار این روزها در آستانه پایان مراحل فنی و رسیدن […]

در حالیکه نسخه نهایی فیلم سینمایی «لاک‌پشت» به کارگردانی بهمن کامیار در حال آماده‌سازی برای ارسال به جشنواره فجر است، فهرست کامل بازیگران این فیلم اعلام شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «لاک‌پشت» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار این روزها در آستانه پایان مراحل فنی و رسیدن به نسخه نهایی است تا برای حضور در فستیوال‌های داخلی و خارجی و همچنین اکران در سینماهای کشور آماده نمایش شود.


پیش از این فرهاد اصلانی، نازنین بیاتی , نازنین کریمی و صابر ابر به‌عنوان بازیگران این اثر سینمایی معرفی شده بودند و حالا با اعلام نقش‌آفرینی هومن برق‌نورد، آزیتا حاجیان، علیرضا آقاخانی و جمشید گرگین و انتشار اولین تصاویر آنها، فهرست بازیگران فیلم سینمایی «لاک پشت» کامل شد.
با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، نسخه نهایی این اثر در روزهای آتی آماده شده و برای بازبینی به دبیرخانه چهل و دومین جشنواره فیلم فجر ارائه خواهد شد تا با دیگر آثار حاضر در این رویداد سینمایی به رقابت بپردازد.
این فیلم به‌عنوان سومین اثر بلند سینمایی بهمن کامیار در مقام کارگردان پس از فیلم‌های «مرداد» و «در وجه حامل»، درامی روانشناسانه با فضایی متفاوت محسوب می‌شود.


عکاس: حسین حاجی بابایی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار