رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 24 February

سریال درام «پرستاران» از شنبه ۱۶ دی ماه جایگزین سریال «کیمیاگر» در شبکه دو سیما می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سریال «پرستاران» سریالی درام و محصول کشور کاناداست، که به کارگردانی کلی میکین، وینفرید جانگ، جردن کنینگ و کن گیروتی در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. در این سریال […]

سریال درام «پرستاران» از شنبه ۱۶ دی ماه جایگزین سریال «کیمیاگر» در شبکه دو سیما می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سریال «پرستاران» سریالی درام و محصول کشور کاناداست، که به کارگردانی کلی میکین، وینفرید جانگ، جردن کنینگ و کن گیروتی در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. در این سریال تیارا شکوبی (در نقش: گریس نایت)، ناتاشا کالیس (در نقش: اشلی)، جردن جانسون هیندز (در نقش: کوئن) ، سندی سیدهو (در نقش نازنین) و دونالد مک کلین جونیور (در نقش: وولف)  به هنرمندی پرداخته‌اند.سریال «پرستاران» ماجراهای اشلی، گریس، وولف، کوئن و نازنین، پنج پرستار جوان بیمارستان سنت ماری را به تصویر می‌کشد، که همگی دلسوز، صبور و مهربان اند و در هر قسمت ماجرایی برای آنها رخ می‌دهد که به عنوان یک انسان و یک پرستار مورد آزمایش قرار می‌گیرند، و هر بار در نهایت کار درست را انجام می‌دهند. آنها در زندگی شخصی خود هم مشکلاتی دارند اما به مرور و در روند مواجهه با بیماران مختلف، راه حل مشکلات خود را پیدا می‌کنند.

سریال «پرستاران» از شنبه شانزدهم دی هر شب ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن خواهد شد. بازپخش این سریال روز بعد ساعات ۰۰:۵۰ بامداد، ۱۰ صبح و ۱۶:۱۵ است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار