رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۰ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 20 February

پوستر فیلم کوتاه «دو خوابه» به کارگردانی امین آل‌محمد رونمایی شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، در آستانه حضور فیلم کوتاه «دو خوابه» به کارگردانی امین آل‌محمد و تهیه‌کنندگی شیدا یوسفی در جشنواره‌های داخلی و خارجی، از پوستر این فیلم رونمایی به عمل آمد. این فیلم با مضمونی اجتماعی روایت‌گر […]

پوستر فیلم کوتاه «دو خوابه» به کارگردانی امین آل‌محمد رونمایی شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، در آستانه حضور فیلم کوتاه «دو خوابه» به کارگردانی امین آل‌محمد و تهیه‌کنندگی شیدا یوسفی در جشنواره‌های داخلی و خارجی، از پوستر این فیلم رونمایی به عمل آمد.
این فیلم با مضمونی اجتماعی روایت‌گر قصه زنی جوان است که زندگی‌اش با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی جامعه با اتفاقات مختلفی مواجه می‌شود… .
مهدی زمین‌پرداز، شیدا یوسفی، لادن ژافه‌وند، حامد مقدسی و نازنین فراهانی گروه بازیگران این فیلم کوتاه را تشکیل می‌دهند.
دیگر عوامل فیلم «دو خوابه» عبارت هستند از: نویسنده: پدرام افشار (بر اساس طرحی از امین آل‌محمد)، مدیر فیلمبرداری و تدوین: سعید شعبانی، دستیار و برنامه‌ریز: نوید کریم‌پور، اصلاح رنگ و نور: آرش کاظم‌زاده، گریم: لوریمر کوک‌تپه، طراح صحنه: امیرحسین حداد، طراح لباس: امین آل‌محمد، صدابردار: میلاد ملکی، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد، مدیر تدارکات: میلاد میرزایی، طراح پوستر: رضا صدر.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار