رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 23 February

برنامه تلویزیونی «چرخ» به مناسبت سالگرد درگذشت دکتر سعیدکاظمی آشتیانی امروز به صورت زنده از آنتن شبکه چهار پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجله تصویری «چرخ» امروز یکشنبه ۱۷دیماه به منظور پاسداشت سال ها فعالیت و خدمتگزاری مرحوم دکتر سعید کاظمی آشتیانی (بنیانگذار پژوهشگاه رویان و توسعه […]

برنامه تلویزیونی «چرخ» به مناسبت سالگرد درگذشت دکتر سعیدکاظمی آشتیانی امروز به صورت زنده از آنتن شبکه چهار پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجله تصویری «چرخ» امروز یکشنبه ۱۷دیماه به منظور پاسداشت سال ها فعالیت و خدمتگزاری مرحوم دکتر سعید کاظمی آشتیانی (بنیانگذار پژوهشگاه رویان و توسعه دهنده دانش سلول های بنیادی) به روی آنتن می رود.در این برنامه ضمن مرور پیشینه پژوهشگاه رویان و اقدامات مرحوم آشتیانی و مرور زندگی نامه وی،  به دستاوردهای کشور در حوزه سلول های بنیادی و بحث گردشگری سلامت پرداخته می شود.
مهمان امروز برنامه عبدالحسین شاهوردی رئیس فعلی پژوهشگاه رویان است که در خصوص زنده یاد آشتیانی صحبت خواهد کرد.
گفتنی است موسسه‌ی رویان که مجمع ارزشمندی از نوآوران و جهادگران عرصه‌ی علوم زیستی است ، در پیدایش و رشد و اعتلای خود، مدیون همت و ایمان و پشتکار این دانشمند جوان و بلند همت است.
تهیه کننده چرخ «فرزام محبی» و مجری و سردبیری این برنامه بر عهده سیاوش عقدایی است .
مجله‌ تصویری «چرخ» مهم‌ترین رویدادهای علم و فناوری و مسائل روزمره‌ زندگی را با نگاهی تخصصی و به‌زبانی ساده و با حضور مسئولان، کارشناسان، استادان دانشگاه و نخبگان بررسی می‌کند.
«چرخ» از یکشنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۱۹ به‌صورت زنده و به مدت ۴۵ دقیقه از شبکه‌ چهار سیما پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار