رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February

پاتوق رواق در پنجمین محفل خود، به نقد و بررسی مستند تحسین شده «هجده هزارپا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی شامحمدی خواهد پرداخت. به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، مستند «هجده هزارپا» تولید مشترک مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و گروه مستند روایت فتح، روایتی است از فراز شهر فوعه، روایتی […]

پاتوق رواق در پنجمین محفل خود، به نقد و بررسی مستند تحسین شده «هجده هزارپا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی شامحمدی خواهد پرداخت.

به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، مستند «هجده هزارپا» تولید مشترک مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و گروه مستند روایت فتح، روایتی است از فراز شهر فوعه، روایتی پر از قصه‌های کوچک و بزرگ، منسجم از چند سال محاصره یک شهر شیعه‌نشین در سوریه و روایت امیدی که باید زنده بماند و تلاش‌هایی که می‌خواهند این روزنه تاریک نشود.

«هجده هزار پا» برگزیده تندیس طلایی از چهاردهمین دوره جشنواره حقیقت و بهترین فیلم هفتمین جشنواره مستند تلویزیونی است که در پنجمین پاتوق رواق گروه مستند روایت فتح به نمایش در خواهد آمد.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این محفل می‌توانند چهار شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۲، ساعت ۱۵ به بنیاد فرهنگی روایت فتح واقع در میدان فردوسی، ابتدای خیابان شهید قرنی مراجعه کنند.

محفل «پاتوق رواق» قرار است ضمن اکران فیلم‌های مستند مطرح و نقد آن، پاتوقی برای هم‌اندیشی و هم‌افزایی میان مستندسازان و علاقه‌مندان به سینمای مستند باشد.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار