رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 23 February

برنامه‌های «سیدخندان» و «نوسان» به ترتیب موفق به دریافت لوح افتخار و فانوس از هیئت داوران چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در بخش برنامه های تلویزیونی ترکیبی شدند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، هیئت داوران جشنواره مردمی فیلم عمار در بخش برنامه تلویزیونی ترکیبی ضمن تقدیر از اثر «حماسه‌خوان» به […]

برنامه‌های «سیدخندان» و «نوسان» به ترتیب موفق به دریافت لوح افتخار و فانوس از هیئت داوران چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در بخش برنامه های تلویزیونی ترکیبی شدند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، هیئت داوران جشنواره مردمی فیلم عمار در بخش برنامه تلویزیونی ترکیبی ضمن تقدیر از اثر «حماسه‌خوان» به تهیه‌کنندگی «سیداحمد موسویان» لوح افتخار این بخش را به دلیل «تلاش برای ارائه الگوی متفاوت در حوزه سرگرمی و طنز فاخر و انقلابی برای مخاطب عام» به اثر «سیدخندان» به تهیه کنندگی «محمدحسین  بزرگیِ‌راد» و اثر «هماهنگ» به تهیه کنندگی «سید محمدصادق حسینی» به دلیل «توجه به عدالت در پرداخت به استعدادهای نوجوان در سطح کشور و توجه به سرود به‌عنوان قالب هنریِ راهبردی برای مخاطب نوجوان» اهدا کرد.ضمنا فانوس این بخش نیز به دلیل «پرداخت هنرمندانه به قرآن به‌عنوان محورِ وحدتِ امت و پیوند زدن قرآن با زندگی و نشاط مومنانه» به اثر «محفل» به تهیه کنندگی «سیدمحمدحسین  هاشمی گلپایگانی» و اثر «نوسان» به تهیه کنندگی «قاسم عوض‌بیگی» به دلیل «پرداخت خلاقانه‌یِ متفاوت، انقلابی و واکنش سریع به موضوعات روز،  به‌خصوص برای مخاطب عام» تعلق گرفت.

برنامه «سیدخندان» به تهیه کنندگی  «محمدحسین بزرگیِ‌راد» پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۲۱ و «نوسان» به تهیه کنندگی «قاسم  عوض‌بیگی» هرشب بعد از خبر ۲۰:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شوند.

گفتنی است مراسم افتتاحیه چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار عصر پنجشنبه (۲۱ دی) با حضور جمعی از هنرمندان در سینما فلسطین برگزار شد؛ و در آیین افتتاحیه آن از برگزیدگان بخش‌های نماهنگ، فیلمنامه، پویانمایی، فیلمِ‌ما، برنامه تلویزیونی و تولیدات فضای مجازی تقدیر شد. این جشنواره از ۲۲ تا ۲۸ دی‌ماه در سینما فلسطین تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار