رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۰ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 19 April

با همراهی دست اندرکاران فیلم «آهنگ دو نفره» یک جایزه ویژه ۱۰۰ میلیون تومانی برای کسانی که فیلم را به طور قانونی در اکران آنلاین تماشا کنند، در نظر گرفته شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم نت، پلتفرم فیلم نت در راستای حمایت از تماشای قانونی فیلم های سینمایی در […]

با همراهی دست اندرکاران فیلم «آهنگ دو نفره» یک جایزه ویژه ۱۰۰ میلیون تومانی برای کسانی که فیلم را به طور قانونی در اکران آنلاین تماشا کنند، در نظر گرفته شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم نت، پلتفرم فیلم نت در راستای حمایت از تماشای قانونی فیلم های سینمایی در اکران آنلاین اقدام به طراحی جایزه ویژه برای خریداران بلیت اکران آنلاین کرده است.
در همین راستا افرادی که از ۲۷ دی ۱۴۰۲ تا پایان بهمن اقدام به خرید بلیت فیلم سینمایی «آهنگ دو نفره» در بخش «سینما آنلاین» فیلم‌نت کنند امکان شرکت در قرعه کشی جایزه ۱۰۰ میلیونی را خواهند داشت. برای شرکت در این جایزه فقط خرید بلیت فیلم به قیمت ۸۰ هزار تومان ضروریست و نیاز به خرید اشتراک فیلم نت نیست.

هر شماره تلفن تنها یک بار در قرعه کشی شرکت داده می شود.
شعار این حرکت «قانونی فیلم ببینیم» است و در پایان طرح با حضور نماینده ساترا قرعه کشی به‌صورت آنلاین برگزار و برنده مشخص می شود.
در حال حاضر فیلم هایی چون عروسی مردم، بی مادر، مصلحت، آهنگ دو نفره، وضعیت اورژانسی، شهرک در بخش «سینما آنلاین» فیلم نت اکران هستند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار