رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 21 February

مهدی حامدسقایان، دبیر چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در متن پیامی که به مناسبت برگزاری این رویداد منتشر شد برای همه هنرمندان و تماشاگران نمایش‌های جشنواره لبخندی سرچشمه گرفته از معرفت و دانایی را که تجلی ارزش‌های انسانی و اخلاقی باشد، آرزو کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای […]

مهدی حامدسقایان، دبیر چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در متن پیامی که به مناسبت برگزاری این رویداد منتشر شد برای همه هنرمندان و تماشاگران نمایش‌های جشنواره لبخندی سرچشمه گرفته از معرفت و دانایی را که تجلی ارزش‌های انسانی و اخلاقی باشد، آرزو کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مهدی حامدسقایان، دبیر چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به مناسبت برگزاری این رویداد پیام داد.

در متن پیام دبیر چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر آمده است:

«به نام خداوند یاری‌گر مهربان.

مقدم همه هنرمندان و میهمانان گران‌قدر را به چهل‌ودومین جشنوارۀ بین‌المللی تئاتر فجر گرامی می‌دارم. امسال همگی با شعارِ «امید، نشاط و همدلی» گردِهم آمده‌ایم.
تئاتر هنری سرشار از مفاهیم انسانی و هنری است. پیونددهنده قلب‌ها. تئاتر امیدبخش است و امیدآفرین. بر صحنۀ تئاتر در ورای همۀ تاریکی‌ها، رنج‌ها، خستگی‌ها و تنهایی‌ها؛ نوری هویداست، نوری از جنس امید که شور و سرخوشی به بار می‌آورد. امیدی که بیهوده نیست تا به قول «ایبسن»، سرطانِ روح شود. امیدی شفابخش و التیام‌دهنده. امیدوارم همۀ هنرمندان و تماشاگرانِ این جشنواره، دوشادوشِ یکدیگر، لحظاتِ زیبایی از یکدلی و همنوایی را رقم بزنند، در صحنه‌‌های تئاتر، در خیابان.
آرزو دارم تماشایِ نمایش‌ها در این جشنواره، دقایقی یا ساعاتی و یا حتی روزهای زیادی؛ لبخندی زیبا بر چهرۀ مخاطبان بنشاند؛ لبخندی سرچشمه گرفته از معرفت و دانایی که تجلی ارزش‌های انسانی و اخلاقی باشد.
و من‌الله التوفیق.»

چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از چهارشنبه ۲۷ دی‌ با اجرا و اکران نمایش‌های بخش رادیو تئاتر و تئاتر تلویزیونی کار خود را آغاز می‌کند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار