رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 23 February

نسخه ویژه نابینایان «زیر پوست شهر» با صدای عاطفه رضوی منتشر می‌شود. به نقل از روابط عمومی سوینا، عاطفه رضوی فیلم سینمایی «زیر پوست شهر» ساخته رخشان بنی‌اعتماد را برای نابینایان توضیح‌دار کرد. این گروه نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی «زیر پوست شهر» ساخته رخشان بنی‌اعتماد را پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲ در چارچوب برنامه فیلمخانه […]

نسخه ویژه نابینایان «زیر پوست شهر» با صدای عاطفه رضوی منتشر می‌شود.

به نقل از روابط عمومی سوینا، عاطفه رضوی فیلم سینمایی «زیر پوست شهر» ساخته رخشان بنی‌اعتماد را برای نابینایان توضیح‌دار کرد. این گروه نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی «زیر پوست شهر» ساخته رخشان بنی‌اعتماد را پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲ در چارچوب برنامه فیلمخانه منتشر می‌کند.

این فیلم روز پنجشنبه ساعت ۱۹ از طریق سایت سوینا در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده و متن روایت آن را شیدا محمدطاهر نوشته است. این برنامه در استودیو فراز ضبط شده و مرجان طبسی آن را میکس و تدوین کرده است.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به فایل صوتی فیلم‌های سینمایی توضیح‌دار دسترسی داشته باشند.

این گروه پیشتر نسخه توضیح‌دار فیلم‌های سینمایی ایرانی «روز واقعه» با صدای افشین زی‌نوری، «دلشدگان» با صدای شبنم مقدمی، «مادر» با صدای احترام برومند، «بنفشه آفریقایی» با صدای علیرضا شجاع‌نوری، «باشو غریبه کوچک» با صدای پریناز ایزدیار، «خانه دوست کجاست» با صدای ستاره اسکندری، «یک بوس کوچولو» با صدای علیرضا آرا، «من، ترانه ۱۵ سال دارم» با صدای سارا بهرامی، «هامون» با صدای پرویز پرستویی، «روسری آبی» با صدای رخشان بنی‌اعتماد، «مسافران» با صدای صابر ابر، «اجاره‌نشین‌ها» با صدای هوتن شکیبا، «درباره الی» با صدای فرشته صدرعرفایی، «به همین‌سادگی» با صدای مهراوه شریفی‌نیا، «بودن یا نبودن» با صدای بهناز جعفری، «گل‌های داوودی» با صدای ژرژ پطروسی، «مارمولک» با صدای بهرام افشاری، «لیلا» با صدای بی‌تا فرهی، «کلاه قرمزی و پسرخاله» با صدای نازنین بیاتی، «ناخدا خورشید» با صدای حسین پاکدل، «جدایی نادر از سیمین» با صدای ریما رامین‌فر، «پرده آخر» با صدای مهتاب نصیرپور، «مهمان مامان» با صدای فریبا کامران، «بادکنک سفید» با صدای گلاره عباسی، «آدم برفی» با صدای پدرام شریفی، «مهاجر» با صدای ناصر ممدوح، «میم مثل مادر» با صدای علی شادمان و «چهارشنبه سوری» با صدای مهراوه شریفی‌نیا را در قالب برنامه فیلمخانه منتشر کرده است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار