رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 21 February
  • شنبه 30 دی 1402 - 09:37
  • کد خبر : 140308
  • تئاتر
  • چاپ خبر : علی عبادت طلب با «چای تلخ» به روی صحنه بر می گردد

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ «چای تلخ» اثر مسعود تکاور و تهیه‌کنندگی مسعود تکاور و آرزو عباسی نیمه بهمن ماه در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت. «چای تلخ» تازه‌ترین اثر این کارگردان سینما و تئاتر پس سالها دوری از فضای تئاتر است . علی عبادت […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ «چای تلخ» اثر مسعود تکاور و تهیه‌کنندگی مسعود تکاور و آرزو عباسی نیمه بهمن ماه در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

«چای تلخ» تازه‌ترین اثر این کارگردان سینما و تئاتر پس سالها دوری از فضای تئاتر است .

علی عبادت طلب ، مهری آل آقا، شایان طهماسب پور، علی عطایی، اشکان هورسان، سعیدشاکری، رضا حسینی نژاد، سمیه حسینی، السافتحی، مریم نایبی، سراج الدین دادگستر، امیرحسین صفاپور، امیرفراهانی در چای تلخ به عنوان بازیگر نقش آفرینی خواهند کرد و از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به حسن عابدی مشاورکارگردان ، مریم شفیعی منشی صحنه، محمدرضا زنددستیار کارگردان، شهاب شریفی طراح صحنه، مهتاب حسنی طراح لباس، حسن شفیعی موسیقی.رضا حسین نژاد مدیرتولید، میلادبشارتی وایمان راعی دستیاران تولید، مریم بابایی مدیر روابط عمومی، سیدمحمدسادات سیادت مدیرتبلیغات ورسانه اشاره کرد.

چای تلخ نمایشی ایرانی است که به مسایل ومشکلات اجتماعی میپردازد و از محتوای تراژیک وکمدی برخوردار است.

در این نمایش چهره های قدیمی و جوانان تئاتری حضور دارند و تمرینات خود را از اوایل دی ماه آغازکرده اند.

علی عبادت طلب از بازیگران این نمایش است که به تازگی از بستر بیماری برخواسته و بعد از پنج سال جراحی های متناوب و تصادف سنگینی که به خانه نشینی او منجرشده بود؛ برای اولین بار به روی صحنه خواهد رفت.

علی عبادت طلب بازیگر ایرانی سینما و تئاتر است که البته بیشتر به واسطه اجراهایش روی صحنه شناخته می‌شود تا کارهای سینمایی، بازیگری که یک سرقت وحشیانه، زندگی اش را تحت الشعاع قرار داد و بعد از بیست و هشت بار تحت جراحی قرار گرفتن به تازگی توانسته به روی صحنه برگردد.

از جمله تئاتر های او می توان به اجرای یک شاخه گل سرخ، بذار یه امشب بگذره، دشمن مردم، ۶۴۱۰، دمی در بازار هیزم فروشان و برج آزادی اشاره کرد.

سریالی که باعث دیده شدن علی عبادت طلب در تلویزیون شد بازی در سریال تب سرد می باشد.

این هنرمند در مشکل گیتی، خیابان یکطرفه، خط‌شکن، زنبق های وحشی، کلانتر، دولت مخفی، فقط به خاطر تو و سریال توبه به کارگردانی مسعود رشیدی که در نوبت پخش سیما است نیز نقش آفرینی کرده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار