رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
  • الأحد ۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 14 April

مستند یک سیاره بی نقص با نام اصلی A Perfect Planet به تهیه کنندگی توبی ناولن یکشنبه اول بهمن ساعت ۲۱:۳۰ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، این مستند در ژانر حیات وحش محصول ۲۰۲۱ انگلستان است که دیوید آتنبرو از علوم زمین […]

مستند یک سیاره بی نقص با نام اصلی A Perfect Planet به تهیه کنندگی توبی ناولن یکشنبه اول بهمن ساعت ۲۱:۳۰ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، این مستند در ژانر حیات وحش محصول ۲۰۲۱ انگلستان است که دیوید آتنبرو از علوم زمین برای مخاطب روایت گری می کند.
یک سیاره بی نقص در پنج قسمت تهیه شده و هر قسمت نیز به موضوعاتی همچون آتشفشان ‌ها، خورشید، آب و هوا و اقیانوس ‌ها و انسان ها می پردازد.
زمین، سیاره‌ای است که وجود حیات در آن، مدیون تعادل بین پدیده‌های مختلف است. یکی از این پدیده‌ها، آتش‌فشان‌ها هستند که بشر هرگز نتوانسته آن را متوقف سازد و حیات زمین به وجود آنها وابسته است. در این مستند، دیوید آتنبرو مستندساز باسابقه و مطرح درخصوص این پدیده طبیعی که حیات را بر روی سیاره زمین، میسر کرده مطالب جالبی را بیان می‌کند.
مستند یک سیاره بی نقض به ما نشان می دهد که چگونه طبیعت و نیروهای آن مثل آب، خاک، خورشید و یا حتی خود انسان، حیات را بر روی این سیاره شکل می دهند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار