رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
  • الأحد ۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 14 April

فصل دوم سریال تلویزیونی «نجلا» از شبکه پیشران فراتر پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سریال نجلا، به تهیه‌کنندگی «سعید سعدی» و کارگردانی «خیرالله تقیانی پور» و نویسندگی «سید حسین امیرجهانی» توسط سیما فیلم تولید شده است. در این فصل، «محیا دهقانی» جایگزین بازیگر نقش اصلی شده که […]

فصل دوم سریال تلویزیونی «نجلا» از شبکه پیشران فراتر پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سریال نجلا، به تهیه‌کنندگی «سعید سعدی» و کارگردانی «خیرالله تقیانی پور» و نویسندگی «سید حسین امیرجهانی» توسط سیما فیلم تولید شده است. در این فصل، «محیا دهقانی» جایگزین بازیگر نقش اصلی شده که پیش از این «سارا رسول‌زاده» نقش آن را ایفا کرده است.فصل اول این مجموعهٔ تلویزیونی با یک داستان عاشقانه در سال ۱۳۵۸ آغاز شد و وقایع دوران اشغال خرمشهر و آغاز جنگ تحمیلی را به تصویر کشید. در فصل دوم و در ادامه ماجرا، ما شاهد چگونگی درگیر شدن شخصیت‌های اصلی داستان با مسائل مربوط به جنگ تحمیلی خواهیم بود.

فصل دوم «نجلا»، محصول ۱۴۰۱ در ۳۶ قسمت‌ تولید شده که مراحل HDR سازی آن به پایان رسیده و آماده پخش از آنتن شبکه فراتر است و از امشب روی آنتن می رود.

این سریال در روزهای شنبه تا دوشنبه در ساعت ۲۱:۰۰ با کیفیت ۴K-HDR از آنتن شبکه فراتر پخش می شود. و تکرار آن روز بعد ساعت ۳:۳۰ بامداد و ۱۰:۳۰ صبح است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار