رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February

«ماه ترین» با محوریت سلامت مادر و فرزند و نگاهی تخصصی به بارداری با اجرای محیا اسناوندی از ۳۰ دی حوالی ساعت ۱۴:۴۵روانه آنتن شبکه دو شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محیا اسناوندی در هر قسمت از برنامه «ماه ترین» میزبان کارشناسی در حوزه های مربوط به بارداری و […]

«ماه ترین» با محوریت سلامت مادر و فرزند و نگاهی تخصصی به بارداری با اجرای محیا اسناوندی از ۳۰ دی حوالی ساعت ۱۴:۴۵روانه آنتن شبکه دو شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محیا اسناوندی در هر قسمت از برنامه «ماه ترین» میزبان کارشناسی در حوزه های مربوط به بارداری و مسائل مربوط به آن است که در گفتگویی ساختارمند مخاطب را با خود همراه می‌کند.موضوع‌های برنامه «ماه ترین» از شنبه تا پنجشنبه به ترتیب: روانشناسی، حضور متخصص زنان، حمایت اجتماعی و تغذیه، ناباروری، سلامت و مراقبت‌های مربوط به مادر و نوزاد پس از تولد و پرسش و پاسخ است.

«ماه ترین» کاری از گروه خانواده شبکه دو با اجرای محیا اسناوندی، به تهیه کنندگی مرجان بیات و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ۴۰ قسمت سی دقیقه ای، شنبه تا پنجشنبه به صورت زنده روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

گفتنی است این برنامه در جدول پخش این هفته شنبه تا سه‌شنبه میزبان مخاطبان خواهد بود؛ و از هفته آینده ۷ بهمن شنبه تا پنجشنبه از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار