رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 23 February
  • یکشنبه 1 بهمن 1402 - 12:25
  • کد خبر : 140362
  • تئاتر
  • چاپ خبر : نمایش “خمره” به تالار محراب می رود

نمایش “خمره” به کارگردانی مجید زارع زاده در تالار محراب به روی صحنه می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای اثر، نمایش “خمره” به نویسندگی لوئیجی ‌پیراندل، ترجمه داریوش ‌مودبیان و به طراحی و کارگردانی مجید زارع زاده از اول بهمن ماه سال ۱۴۰۲ در ساعت ۱۹:۳۰ در سالن ‌‌استاد […]

نمایش “خمره” به کارگردانی مجید زارع زاده در تالار محراب به روی صحنه می رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای اثر، نمایش “خمره” به نویسندگی لوئیجی ‌پیراندل، ترجمه داریوش ‌مودبیان و به طراحی و کارگردانی مجید زارع زاده از اول بهمن ماه سال ۱۴۰۲ در ساعت ۱۹:۳۰ در سالن ‌‌استاد ‌جمیله ‌شیخی تالار ‌محراب به روی صحنه می رود.
در خلاصه این نمایش آمده است: دن لوو، ارباب مستبد و خودرای دهکده، به‌ تازگی خمره جدید و گران قیمتی را برای نگهداری روغن زیتون خریداری کرده است. او در محافظت از خمره جدید به توصیه های زیردستانش هیچ توجهی نمی کند و آن را در جای مناسبی قرار نمی دهد. از قضا خمره ترک برمی دارد و هیچکس مسوولیت شکسته شدن آن را به گردن نمی گیرد. عاقبت رعیا و زیردستان دن لولو او را مجاب می کنند تا تعمیر کاری به نام زی دیما لیکازی را برای تعمیر خمره به کار بگمارد. اما دن لولو به توصیه های زی دیما درخصوص تعمیر خمره گوش نمی دهد و در کار او هم دخالت می کند و این باعث روی دادن فجایع خنده داری می شود.
در این نمایش محمدعلی محبوبی، مجید ‌زارع ‌زاده، محمدهادی مشکی، ساسان دزواریی، امیرعباس صالح، حسین جعفرپور، آیدا برنجی، مریم رضایی، ترانه رستمی، امیرعلی زمان نژاد، امید ‌شیری، الینا حاتمی، محمدرضا حاجی محمدی، امیرمهدی علیزاده، امیرعلی کیماسی سلخوری به ایفای نقش می پردازند.
عوامل دیگری که در این نمایش نقش دارند،عبارتند از: دستیار کارگردان: امیرعباس صالح، تیمور احمدی، محمد حاتمی، طراح صحنه: اسماعیل جعفری، مجید ‌زارع ‌زاده، ساخت دکور: اسماعیل جعفری، حسین سلیمی، احسان ‌رجب ‌زاده، طراح نور: اکبر شجاعی مشاور، جلوه های ویژه: جمشید اکبرزاده رضایی، مدیر صحنه: مژگان دوزنده راحم، دستیار نور، صحنه و لباس: محمدهادی مشکی، امیرعباس صالح، محمد حاتمی، سجاد باقری نژاد، پرستو نصیری، طراح گریم: راحله نعمت زاده، مجری گریم:مجید ‌زارع ‌زاده، بهار منتظری،مهدیس نوروزی،بهار سلیمانی،یگانه آقابابایی،هلیا باباپور،هستی عرفانیان،عکاس:رامین قلیچ خانی، سمانه نظری، حانیه خلیلی، نگار رفیعی، مدیر رسانه:پیام ‌احمدی ‌کاشانی،مدیر روابط عمومی:طیبه ‌محرمی،طراحی پوستر:حسین ‌قاسم ‌پور ‌اقدم،طراحی بروشور:مجید ‌زارع ‌زاده،ساخت تیزرهای تبلیغاتی:عرفان مسکنی،مجید ‌زارع ‌زاده،محمدهادی مشکی،انتخاب موسیقی و تنظیم مجدد:علی محمدی، سعید واشقانی،ساخت ساند افکت:جمشید اکبرزاده رضایی
نمایش ” خمره ” تا ۲۳ بهمن ماه در تالار ‌محراب به روی صحنه می باشد،علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیط به سایت تیوال یا به نشانی خیابان ولیعصر، چهارراه امام خمینی، تالار محراب مراجعه فرمایند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار