رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 21 February

فیلم سینمایی «هاوایی» به کارگردانی بهمن گودرزی، دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲ در باشگاه فیلم اندیشه اکران و پس از آن، نقد و بررسی می‌شود. به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اندیشه، فیلم «هاوایی» در سالن آمفی‌تئاتر فرهنگسرای اندیشه اکران و پس از آن با حضور بهمن گودرزی کارگردان و نیز محسن سلیمانی فاخر کارشناس و […]

فیلم سینمایی «هاوایی» به کارگردانی بهمن گودرزی، دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲ در باشگاه فیلم اندیشه اکران و پس از آن، نقد و بررسی می‌شود.

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اندیشه، فیلم «هاوایی» در سالن آمفی‌تئاتر فرهنگسرای اندیشه اکران و پس از آن با حضور بهمن گودرزی کارگردان و نیز محسن سلیمانی فاخر کارشناس و منتقد فیلم و هم‌چنین حضور جمعی از هنرمندان سینما و شهروندان علاقه‌مند، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین در بخشی از این نشست، سینمای کمدی ایران و علل استقبال مخاطبان از فیلم‌های کمدی در سال های اخیر، مورد تحلیل قرار می‌گیرد.

داستان این فیلم در قالب یک درام اجتماعی در بستر کمدی روایت می‌شود و درباره خروج و پناهنده‌شدن ورزشکاران است. در فیلم «هاوایی» امین حیایی، امیر جعفری، امیرحسین رستمی و… حضور دارند.

علاقه‌مندان برای حضور به فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان شهید منفرد نیاکی مراجعه کنند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار