رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 26 February

برنامه «کافه مستند» شبکه افق جمعه ۶ بهمن به نمایش و نقدوبررسی مستند «محرمانه دوحه» به کارگردانی محمدحسن یادگاری اختصاص دارد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «کافه مستند» به تهیه‌کنندگی محمدعلی محمددوست در دومین قسمت خود به سراغ نمایش و نقدوبررسی مستند «محرمانه دوحه»، محصول مرکز مستند سوره و […]

برنامه «کافه مستند» شبکه افق جمعه ۶ بهمن به نمایش و نقدوبررسی مستند «محرمانه دوحه» به کارگردانی محمدحسن یادگاری اختصاص دارد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «کافه مستند» به تهیه‌کنندگی محمدعلی محمددوست در دومین قسمت خود به سراغ نمایش و نقدوبررسی مستند «محرمانه دوحه»، محصول مرکز مستند سوره و باشگاه روایت کلمه، به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدحسن یادگاری می‌رود.بدین ترتیب این برنامه جمعه‌ ۶ بهمن ماه ساعت ۲۱ مستند «محرمانه دوحه» را نمایش می‌دهد و پس از آن داوود مرادیان به عنوان مجری برنامه، میزبان محمدحسن یادگاری سازنده اثر و مهدی انصاری به عنوان منتقد ثابت برنامه می‌شود.

«محرمانه دوحه» که آبان ۱۴۰۱ جلوی دوربین رفت و مراحل فنی خود را تا مرداد ۱۴۰۲ طی کرد، به روایت حضور تیم ملی فوتبال ایران و هوادارانش در جام جهانی ۲۰۲۲ و حواشی آن می‌پردازد.

این مستند در گفتگو با گزارشگران، کارشناسان و مربیان سابق فوتبال، روزنامه‌نگاران ورزشی و… از جمله مجید جلالی، هومن افاضلی، زهره هراتیان، پژمان راهبر، جواد خیابانی، پیمان یوسفی، سینا کلهر، محمدرضا قبادی و… دیدگاه و نظرات آنان درباره آنچه در جام جهانی ۲۰۲۲ گذشته، جویا شده است.

سایر عوامل «محرمانه دوحه» عبارتند از؛ مشاور کارگردان: مهدی مافی، فیلمبرداران قطر: علی امینیان، خسرو کشاورز و مهدی واقفی، فیلمبرداران ایران: محمدفواد وکیلی و محمد روزگاری، صدابردار: مهدی مسعودیان، تدوین: سید امیررضا حسینی و سیامک سازگار، صداگذاری: سید امیررضا حسینی، هماهنگی و تدارکات: مصطفی مردی، گرافیک: مهدی حاجی سلطانی، محصول مرکز مستند سوره‌ و باشگاه روایت کلمه.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار