رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 23 February

فیلم کوتاه «میکی موس» به کارگردانی محسن قزل‌سوفلو، آماده نمایش و پخش جهانی شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم کوتاه «میکی موس» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محسن قزل‌سوفلو، پس از اتمام فیلم‌برداری و طی مراحل فنی، آماده نمایش و پخش جهانی شد. محسن قزل‌سوفلو، فارغ‌التحصیل رشته رسانه است. قزل‌سوفلو، […]

فیلم کوتاه «میکی موس» به کارگردانی محسن قزل‌سوفلو، آماده نمایش و پخش جهانی شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم کوتاه «میکی موس» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محسن قزل‌سوفلو، پس از اتمام فیلم‌برداری و طی مراحل فنی، آماده نمایش و پخش جهانی شد.
محسن قزل‌سوفلو، فارغ‌التحصیل رشته رسانه است. قزل‌سوفلو، پیش از ساخت این فیلم، نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه «آمرغ»، بازیگری در تئاتر و نویسندگی فیلم‌نامه آثار کوتاه «در معرض ازدواج»، «هنگ درام» و« ماخونیک» را در کارنامه دارد.
در خلاصه داستان «میکی موس» آمده است: رضا و همسرش، تمام پس‌اندازشان را از دست داده‌اند و مجبور به تخلیه خانه نیز هستند. رضا برای امرارمعاش، مجبور به کار با تن‌پوش میکی‌موس است.
ابراهیم عزیزی، طلیعه ایمانی، سیامک اخوان، بازیگران این فیلم کوتاه هستند و پخش بین‌الملل اثر را کمپانی مستقل مورچه به مدیریت حسن نجم‌آبادی، بر عهده دارد.


عوامل «میکی موس» عبارتند از:
تهیه‌کننده و کارگردان: محسن قزل‌سوفلو، نویسنده: مهیار قزل‌سوفلو، مدیر فیلم‌برداری: کیوان شعبانی، تدوین: امین طرقی، رنگ و نور و جلوه‌های ویژه: مهران جبلی، طراح صحنه و لباس: سید مهدی موسوی تبار، صدابردار: پوریا افرا، طراحی و ترکیب صدا: محمدحسین ابراهیمی، موسیقی: مهدی نادری، گریم: نیکتا رحمانی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: هنگامه صفایی‌پور، منشی صحنه: نجمه بقولی، مدیر تولید: امیر ذوالجلالی، عکاس: علی پوراسد، تایپوگرافی و طراح پوستر: سید مهدی موسوی‌تبار، و مشاور رسانه‌ای: علی کشاورز

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار