رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 26 February
برای خانواده‌های سیستان و بلوچستانی

فراخوان نام‌نویسی مسابقه «خانه ما»

فراخوان نام‌نویسی مسابقه «خانه ما» برای خانواده‌های سیستان و بلوچستانی همزمان با پایان فیلمبرداری فصل سیزدهم مستند مسابقه «خانه ما»، فراخوان نام‌نویسی در فصل چهاردهم این رئالیتی‌شو برای مردم خونگرم بلوچ منتشر شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی استودیو نوبین، شهرهای زاهدان و چابهار میزبان فصل جدید مسابقه «خانه ما» در […]

فراخوان نام‌نویسی مسابقه «خانه ما» برای خانواده‌های سیستان و بلوچستانی

همزمان با پایان فیلمبرداری فصل سیزدهم مستند مسابقه «خانه ما»، فراخوان نام‌نویسی در فصل چهاردهم این رئالیتی‌شو برای مردم خونگرم بلوچ منتشر شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی استودیو نوبین، شهرهای زاهدان و چابهار میزبان فصل جدید مسابقه «خانه ما» در فصل چهاردهم خواهند بود. علاقه‌مندان برای شرکت در این مستند مسابقه تا ۱۲ بهمن فرصت دارند تا فرم فراخوان را تکمیل کنند.

این خانواده‌های علاقه‌مند به شرکت در فصل چهاردهم رئالیتی‌شو «خانه ما» می‌توانند با مراجعه به سایت «خانه ما» به نشانی https://khaneyema.nobin.tv طبق ضوابط مشخص شده در بخش ثبت نام، فرم حضور در مسابقه را تکمیل کنند.

«خانه ما» یک رئالیتی‌شو خانوادگی است که با محوریت سبک زندگی، خلاقیت در مدیریت هزینه‌ها و ایجاد و حفظ نشاط خانوادگی، با هدف معرفی آداب و رسوم و جذابیت‌های گردشگری شهرهای مختلف ایران تولید و پخش می‌شود.

فصل دوازدهم این مستند مسابقه تلویزیونی، روزهای جمعه هرهفته ساعت ١٣ با حضور سه خانواده بوشهری روی آنتن شبکه سه سیما رفته است.

فصل چهاردهم «خانه ما» محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که به زودی در استودیو نوبین تولید می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار