رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 23 February

جدیدترین قسمت برنامه «ماه ترین» با حضور دکتر علی صادقی تبار (مدیر مرکز ناباروری ابن سینا) با بررسی موضوع «هزینه‌های درمان ناباروری» سه‌شنبه ۱۰ بهمن حوالی ساعت ۱۴:۴۵ روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محیا اسناوندی در هر قسمت از برنامه «ماه ترین» میزبان کارشناسی در […]

جدیدترین قسمت برنامه «ماه ترین» با حضور دکتر علی صادقی تبار (مدیر مرکز ناباروری ابن سینا) با بررسی موضوع «هزینه‌های درمان ناباروری» سه‌شنبه ۱۰ بهمن حوالی ساعت ۱۴:۴۵ روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محیا اسناوندی در هر قسمت از برنامه «ماه ترین» میزبان کارشناسی در حوزه های مربوط به بارداری است که در گفتگویی ساختارمند مخاطب را با خود همراه می‌کند؛ و در جدیدترین قسمت از این برنامه با دکتر علی صادقی تبار (مدیر مرکز ناباروری ابن سینا) درباره موضوع«هزینه‌های درمان ناباروری» گفتگو می‌کند.

«ماه ترین» کاری از گروه خانواده شبکه دو با اجرای محیا اسناوندی، به
تهیه‌کنندگی مرجان بیات و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ۴۰ قسمت سی دقیقه ای، شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۱۴:۴۵ به صورت زنده روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار