رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
  • الأحد ۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 14 April

سریال «باشگاه کمان گیری مدرسه کازمای» با گویندگی ۲۹ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سریال خانوادگی در گونه پویانمایی، درام و ورزشی محصول ژاپن در سال ۲۰۱۸ قرار است از شبکه […]

سریال «باشگاه کمان گیری مدرسه کازمای» با گویندگی ۲۹ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سریال خانوادگی در گونه پویانمایی، درام و ورزشی محصول ژاپن در سال ۲۰۱۸ قرار است از شبکه امید سیما پخش شود.مدیر دوبله این سریال مهسا عرفانی است. شیلا آژیر، بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، مهوش افشاری، فاطمه اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، امیر حکیمی، مونا خجسته، شهریار ربانی، حسین سرآبادانی، ابوالفضل شاه بهرامی، علیرضا شایگان، سعید شیخ زاده، محمد صادقیان، سحر صحامیان، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، کوروش فهیمی، مریم معینیان، علی همت مومیوند، علیرضا ناصحی و مهسا عرفانی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این سریال ماجرای پسری است که از همان کودکی عاشق تیراندازی با کمان است و مدّتی به این ورزش مشغول می‎شود امّا پس از مدّتی به علّت ترس از هدف کمانداری را کنار می‎گذارد. در این هنگام با مردی مواجه می‎شود و مجدداً انگیزه تیراندازی در وی جان می‎گیرد.

اثری قابل توجه و جذاب از یک رشته ورزشی که چندان مورد توجه نیست اما در این اثر طوری به موضوع پرداخته شده که هر مخاطبی را جذب می کند. از لحاظ فنی نیز کار خوش ساختی است ضمن آن که داستان آن بسیار مهیج است. در عین حال اثر بر لزوم تلاش و اراده برای رسیدن به خواسته ها تأکید دارد و از این نظر بُعد آموزشی مناسبی هم برای مخاطب نوجوان در آن دیده می شود.

شبکه‌ی امید، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار