رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 21 February

جدیدترین قسمت برنامه «ماه‌ ترین» با حضور دکتر خدیجه میرزایی (متخصص تغذیه) دوشنبه ۲۳ بهمن حوالی ساعت ۱۵ روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محیا اسناوندی در هر قسمت از برنامه «ماه ترین» میزبان کارشناسی در حوزه‌های مربوط به بارداری است که در گفتگویی ساختارمند مخاطب […]

جدیدترین قسمت برنامه «ماه‌ ترین» با حضور دکتر خدیجه میرزایی (متخصص تغذیه) دوشنبه ۲۳ بهمن حوالی ساعت ۱۵ روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محیا اسناوندی در هر قسمت از برنامه «ماه ترین» میزبان کارشناسی در حوزه‌های مربوط به بارداری است که در گفتگویی ساختارمند مخاطب را با خود همراه و در جدیدترین قسمت از این برنامه با دکتر خدیجه میرزایی درباره موضوع « سبک زندگی سالم در بارداری» گفتگو می‌کند.یک رژیم غذایی سالم بخش مهمی از سبک زندگی سالم در زندگی هر آدمی است، اما اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید، رعایت رژیم غذایی برای شما به یک موضوع مهم و حیاتی تبدیل می‌شود؛ چراکه تغذیه درست در دوران بارداری به رشد کودک و حفظ تعادل وزنی شما کمک می‌کند. دکتر میرزایی در «ماه ترین» امروز نکات مفیدی را در این زمینه بیان می‌کند.

«ماه ترین» کاری از گروه خانواده شبکه دو با اجرای محیا اسناوندی، به تهیه‌کنندگی مرجان بیات و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ۴۰ قسمت سی دقیقه ای، شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۱۵ به صورت زنده روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار