رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
  • الأحد ۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 14 April

ششمین قسمت از برنامه «کار خونه» با حضور بانویی تلاشگر از استان زنجان، پنجشنبه ۲۶ بهمن حوالی ساعت ۱۹:۴۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این قسمت از برنامه «کار خونه» روایت داستان زندگی پر فراز و نشیب «فاطمه احمدی» اهل استان زنجان، شهر خرمدره […]

ششمین قسمت از برنامه «کار خونه» با حضور بانویی تلاشگر از استان زنجان، پنجشنبه ۲۶ بهمن حوالی ساعت ۱۹:۴۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این قسمت از برنامه «کار خونه» روایت داستان زندگی پر فراز و نشیب «فاطمه احمدی» اهل استان زنجان، شهر خرمدره است؛ که توانسته با توجه به ظرفیت ها و فضاهای موجود در زادگاهش، باعث ایجاد اشتغالزایی برای خود و همه اعضای خانواده و هفت نفر از مردم شهرش در حیطه تولید رویه کفش‌های کتانی و صندل شود. هدف از ساخت مستند «کار خونه» حمایت از مشاغل خانگیست که به عنوان کسب و کاردر جهت ایجاد درآمد در خانواده، نقش مهمی ایفا می‌کنند.در این قسمت از مستند، «روح الله صالحی» مدیر کل کمیته امداد استان زنجان، ضمن بازدید از طرح اشتغالزایی خانم احمدی، درباره بررسی راهکارهای ساماندهی و حمایتی از مشاغل خانگی توسط کمیته امداد صحبت می‌کند.

مستند «کار خونه» کاری است از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی، کارگردانی رضا داستانی و با مدیریت هماهنگی آزاده بهرامی که ششمین قسمت آن پنجشنبه ۲۶ بهمن حوالی ساعت ۱۹:۴۵ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار