رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۲ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 21 April

به گزارش روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، کتاب رمان «مخمصه ۲» روز سه‌شنبه اول اسفند ماه ساعت ۱۷ از سوی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران در محل خانه سینما و سالن سیف الله داد رونمایی خواهد شد. در این مراسم، مازیار فکری ارشاد منتقد سینما و مترجم کتاب و رضا صائمی […]

به گزارش روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، کتاب رمان «مخمصه ۲» روز سه‌شنبه اول اسفند ماه ساعت ۱۷ از سوی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران در محل خانه سینما و سالن سیف الله داد رونمایی خواهد شد.

در این مراسم، مازیار فکری ارشاد منتقد سینما و مترجم کتاب و رضا صائمی روزنامه‌نگار و منتقد سینما درباره این کتاب صحبت خواهند کرد.

کتاب «مخمصه ۲» نوشته مایکل مان و مگ گاردینر با ترجمه مازیار فکری ارشاد دنباله ای است بر فیلم «مخمصه» ساخته ماندگار مایکل مان که داستانش در سال ۱۹۵۵ می گذشت. مایکل مان در رمان «مخمصه ۲» حکایت و سرنوشت شخصیت های اصلی فیلم را از سال ۱۹۸۸ آغاز می کند و تا سال ۲۰۰۰ در شیکاگو، لس آنجلس، مکزیک، پاراگوئه، اندوزی و جاهای دیگر ادامه می دهد. این رمان در صدر فهرست پرفروش ترین کتاب های داستانی سال ۲۰۲۲ از نگاه نیویورک تایمز قرار گرفت.

کمیته فرهنگی انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران برگزارکننده این سلسله نشست ها است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار