رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 29 May

جدیدترین قسمت از برنامه «ماه‌ ترین» با بررسی موضوع «مکمل‌های دارویی در بارداری» دوشنبه ۳۰ بهمن حوالی ساعت ۱۵ روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محیا اسناوندی در هر قسمت از برنامه «ماه ترین» میزبان کارشناسی در حوزه‌های مربوط به بارداری است که در گفتگویی ساختارمند […]

جدیدترین قسمت از برنامه «ماه‌ ترین» با بررسی موضوع «مکمل‌های دارویی در بارداری» دوشنبه ۳۰ بهمن حوالی ساعت ۱۵ روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محیا اسناوندی در هر قسمت از برنامه «ماه ترین» میزبان کارشناسی در حوزه‌های مربوط به بارداری است که در گفتگویی ساختارمند مخاطب را با خود همراه و در جدیدترین قسمت از این برنامه با حضور «مائده تقوایی» (کارشناس تغذیه) در خصوص موضوع «مکمل‌های دارویی در بارداری» گفتگو می‌کند.یکی از پرسش های رایج مادران در دوران بارداری این است که آیا می توانند از داروهای مکمل برای سلامت خود و جنین استفاده کنند؟ کدام مکمل ها ممنوع و کدام یک مفید است؟ مکمل‌ها انواع مختلفی دارند و یافتن یک مکمل مناسب می‌تواند در زمان بارداری دشوار باشد. مائده تقوایی (کارشناس تغذیه) در برنامه ماه‌ ترین امروز به پرسش‌های شما در این زمینه پاسخ می‌دهد.

«ماه ترین» کاری از گروه خانواده شبکه دو با اجرای محیا اسناوندی، به تهیه‌کنندگی مرجان بیات و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ۴۰ قسمت سی دقیقه ای، شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۱۵ به صورت زنده روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار