رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 29 May

مستند «کابوس ژنرال» کاری از گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح در برنامه پاتوق رواق به نمایش درخواهد آمد. به نقل از روابط‌عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، ششمین محفل پاتوق رواق به نقد و بررسی مستند «کابوس ژنرال» محصول گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح خواهد پرداخت. قصه «کابوس ژنرال» روایتی از یک سرنوشت است […]

مستند «کابوس ژنرال» کاری از گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح در برنامه پاتوق رواق به نمایش درخواهد آمد.

به نقل از روابط‌عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، ششمین محفل پاتوق رواق به نقد و بررسی مستند «کابوس ژنرال» محصول گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح خواهد پرداخت.

قصه «کابوس ژنرال» روایتی از یک سرنوشت است که فاتح جنگ جهانی دوم، سال‌ها قبل از وقوع آن هشدار داده بود. این مستند مسیری را به تصویر کشیده است که یک سرزمین توانست روی پای خود بایستد و به خود اتکا کند؛ قصه‌ای بر بستر تاریخ از مردمانی که پیج خم روزگار درسی شد برای ساختن قدرتی که بتوانند از خود محافظت کنند.

عوامل این پروژه عبارتند از؛ تهیه‌کننده: احسان حجتی، کارگردان و تدوینگر: مهدیه رضائی، نویسندگان: احسان حجتی و داوود مرادیان، پژوهشگر: احسان حجتی، آرشیویاب: مهدیه رضایی، حسام ابوالحسنی و مرضیه بکان، نریتور: محمد صراف، موشن گرافیست: سیروان مهدوی و اصلاح رنگ و نور: مهدی اولادوطن.

ششمین محفل اکران، نقد و بررسی با عنوان «پاتوق رواق» روز سه شنبه اول اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۶ در بنیاد فرهنگی روایت فتح با حضور علاقمندان حوزه مستند برگزار خواهد شد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار