رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۴ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 23 April

فیلم سینمایی «غواصی» با گویندگی ۲ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه ماجراجویی، درام و هیجانی محصول آلمان در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود.مدیر […]

فیلم سینمایی «غواصی» با گویندگی ۲ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه ماجراجویی، درام و هیجانی محصول آلمان در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود.مدیر دوبله این سینمایی زهره شکوفنده و صدابرداری این اثر به عهده فرشید فرجی بوده است. نسرین کوچک خانی و زهره شکوفنده این کار را دوبله کرده اند.

این فیلم درباره دو خواهر است که برای غواصی به دریا می‌روند. یکی از آنها زیر سنگی گیر می‌افتد و خواهر دیگر تلاش می کند او را نجات دهد و در ‌نهایت آن دو نجات می‌یابند.

لوکیشن دریا و اینکه بخش زیادی از فیلم زیر آب می گذرد فی النفسه به فیلم جذابیت بخشیده است. داستان هم پر از تعلیق و هیجان است و مخاطب را با خود همراه می کند. ساخت و بازی های خوب فیلم هم مکمل این ویژگی هاست تا در نهایت فیلمی سرگرم کننده برای علاقه مندان به فیلم های مهیج شکل بگیرد.

شبکه‌ی تهران، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار