رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۷ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 16 April

برنامه‌ تبینی «نوجهان» با موضوع معرفی موقعیت‌های پیشرفت، چالش‌ها و ظرفیت‌های کشور از دید یک نوجوان، از امروز در قاب شبکه یک سیما به نمایش در می آید. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه‌ تلویزیونی «نوجهان»، ‌مستندی است به تهیه کنندگی حمیدرضا غفاری و کارگردانی یونس محمدی که برای مخاطب […]

برنامه‌ تبینی «نوجهان» با موضوع معرفی موقعیت‌های پیشرفت، چالش‌ها و ظرفیت‌های کشور از دید یک نوجوان، از امروز در قاب شبکه یک سیما به نمایش در می آید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه‌ تلویزیونی «نوجهان»، ‌مستندی است به تهیه کنندگی حمیدرضا غفاری و کارگردانی یونس محمدی که برای مخاطب نوجوان در شبکه‌ یک تولید می‌شود.«نوجهان» در نظر دارد پرونده‌های مهم، شامل ابر پروژه‌ها و موقعیت‌های پیشرفت، چالش‌ها و ظرفیت‌های کشور را در قالبی نوجوان پسند برای مخاطب بیان نماید تا نوجوانان، چشم‌ انداز بهتری از موفقیت‌ها، تلاش‌ها و اقدامات دانشمندان و شخصیت‌های تاثیرگذار کشور عزیزمان ایران داشته باشند و جایگاه خود و کشور را در نظم نوین جهانی پیش رو بهتر ترسیم کنند.

بنابر این گزارش، نوجهان با رویکرد تبیینی، هم تاریخ را ورق می زند و هم نمایی نزدیک از ابرپروژه‌ها در نقطه‌ کنونی را نمایش می‌دهد.

قسمت اول این برنامه روز پنجشنبه سوم اسفند ماه ساعت ۲۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار