رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۴ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 23 April

مجموعه اپیزودیک «قصه های صندوق» با محوریت موضوع انتخابات از امشب ۵ اسفند حوالی ساعت ۲۳:۱۵ از قاب شبکه دو سیما پخش می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مجموعه پنج قسمتی که به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی در مرکز سیما فیلم تهیه و تولید شده، به صورت اپیزودیک است، و […]

مجموعه اپیزودیک «قصه های صندوق» با محوریت موضوع انتخابات از امشب ۵ اسفند حوالی ساعت ۲۳:۱۵ از قاب شبکه دو سیما پخش می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مجموعه پنج قسمتی که به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی در مرکز سیما فیلم تهیه و تولید شده، به صورت اپیزودیک است، و هر قسمت آن نام و داستان مستقلی دارد.در مجموعه «قصه های صندوق» بازیگران مطرحی همچون سیروس همتی، نیلوفر شهیدی، سیروس میمنت، نفس جافری، علی استادی، محمودرضا قدیریان، شهرام شکیبا، آرش نوذری و … به ایفای نقش می‌پردازند. گفتنی‌ است هر قسمت از این مجموعه با حضور بازیگرانی متفاوت از قسمت قبلی است.

«قصه های صندوق» محصول سیما فیلم و به تهیه کنندگی علی‌اکبر کریمی با پرداختن به موضوع انتخابات تهیه و تولید شده است که از امشب ۵ اسفند ماه حوالی ساعت ۲۳:۱۵ در پنج قسمت میزبان مخاطبان شبکه دو سیماست.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار