رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 29 May

مستند زمانی برای کشتن با گویندگی ۱۷ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند جنایی پلیسی محصول کشور انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.مدیر […]

مستند زمانی برای کشتن با گویندگی ۱۷ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند جنایی پلیسی محصول کشور انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند مرضیه صفی خانی و صدابرداری آن به عهده سعید عابدی بوده است. رضا آفتابی، بابک اشکبوس، دانیال الیاسی، فاطمه برزویی، علی بیگ محمدی، مریم رادپور، زهرا سوهانی، ابوالفضل شاه بهرامی، داود شعبانی نصر، محمد صادقیان، میلاد فتوحی، نسرین کوچک خانی، علی منصوری راد، عباس نباتی، آزیتا یاراحمدی، رزیتا یاراحمدی و مرضیه صفی خانی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این مستند درباره بازرسان مصممی است که باید یک صحنه جنایت را بازسازی کنند و در‌ نهایت به پیدا کردن قاتل نزدیک شوند.

مستند به بررسی پرونده های جنایی مختلف می پردازد و زوایای مختلف آنها را مورد بررسی قرار می دهد و از این رو برای کسانی که به مسائل جنایی علاقه دارند می تواند جذاب باشد.

شبکه‌ی مستند، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار