رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 29 May

مسابقه «کودک شو» که به صورت مستمر بازی های مختلفی را طراحی و تغییراتی در برنامه ایجاد می کند این بار با «حذف کششی» شرکت کنندگان را از مسابقه حذف می کند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فرشاد هاشمی طراح بازی های مجموعه «کودک شو» با اشاره به طراحی های […]

مسابقه «کودک شو» که به صورت مستمر بازی های مختلفی را طراحی و تغییراتی در برنامه ایجاد می کند این بار با «حذف کششی» شرکت کنندگان را از مسابقه حذف می کند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فرشاد هاشمی طراح بازی های مجموعه «کودک شو» با اشاره به طراحی های این فصل درباره اتاق بازی کودکان بیان کرد: اتاق بازی بچه ها در این فصل ایزوله طراحی شده است یعنی به گونه ای است که کودک فیلمبردار را نمی بیند تا بتواند راحت باشد، بازی کند و در جو استودیو قرار نگیرد.وی درباره طراحی های بازی کودکان و تغییرات آنها بیان کرد: حدود ۶۰ تا ۷۰ بازی در این فصل داریم که در قسمت های مختلف پخش می شود و روند بازی ها تغییراتی هم داشته است.

هاشمی با اشاره به تغییرات در بازی ها و حدف شرکت کنندگان عنوان کرد: در این بخش هم تغییراتی وجود دارد، آیتم های جدیدی اضافه شده و بخشی به عنوان «حذف کششی» داریم که برای شرکت کننده ای است و در هر بخش از بازی حذف می شود که به این صورت است که یا به سمت بالا کشیده می شود و یا از بالا به پایین سقوط می کند و به این طریق از مسابقه هم خارج می شود.

پخش فصل جدید مسابقه «کودک شو» با اجرای ملیکا شریفی نیا از پنجشنبه ۵ بهمن‌ماه در شبکه نسیم آغاز شده است و طی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن شبکه نسیم می رود.

فصل جدید مسابقه «کودک شو» به تهیه کنندگی حسین ربانی غریبی و به کارگردانی رضا مهرانفر ساخته می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار