رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
  • الأحد ۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 14 April

نخستین قسمت از مستند «پاتاگونیا»؛ زندگی بر لبه جهان» محصول ۲۰۲۲ آمریکا و با مدیریت دوبلاژ داوود نماینده امشب ساعت ۲۱ در شبکه تهران دیدنی می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در یک فصل پنج قسمتی از شبکه تهران تماشایی می‌شود. «پاتاگونیا؛ زندگی بر لبه جهان» در گونه […]

نخستین قسمت از مستند «پاتاگونیا»؛ زندگی بر لبه جهان» محصول ۲۰۲۲ آمریکا و با مدیریت دوبلاژ داوود نماینده امشب ساعت ۲۱ در شبکه تهران دیدنی می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در یک فصل پنج قسمتی از شبکه تهران تماشایی می‌شود. «پاتاگونیا؛ زندگی بر لبه جهان» در گونه مستند حیات وحش، زیست محیطی به بررسی یکی از بکرترین نقاط روی کره زمین یعنی پاتاگونیا در آمریکای جنوبی پرداخته است.پاتاگونیا منطقه‌ای به گستردگی بیش از ۸۰۰ هزار کیلومتر مربع را در آرژانتین و شیلی دربرمی‌گیرد و یکی از جنوبی‌ترین بخش‌های آمریکای جنوبی است. این منطقه به ناحیه‌ «ترین»ها معروف است: منطقه‌ای شامل نواحی یخی گسترده و کوهستان‌های پوشیده از برف، صحراهای بادخیز و اقیانوس‌های خروشان.
رنه آراندا  کارگردان این مجموعه مستند است که پس از رصد در واحد جست‌وجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه تهران و طیِ مراحل ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، نخستین قسمت آن امشب ساعت ۲۱ از شبکه‌ تهران سیما برای مخاطبان پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار