رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
  • الأحد ۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 14 April

مستند «دکترین شوک» با گویندگی ۲۷ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند تاریخی و سیاسی محصول انگلیس در سال ۲۰۰۹ قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.مدیر […]

مستند «دکترین شوک» با گویندگی ۲۷ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند تاریخی و سیاسی محصول انگلیس در سال ۲۰۰۹ قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند امیرصالح کسروی و صدابرداری آن به عهده حسین حسنی فرد بوده است. مهناز آبادیان، ارغوان افراسیاب، آزاده اکبری، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، مریم جلینی، ارسلان جولایی، امیر حکیمی، محمدعلی دیباج، لادن سلطان پناه، شایان شامبیاتی، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، مینا شجاع، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، امیربهرام کاویانپور، ابوالقاسم محمدطاهر، نصراله مدقالچی، اسفندیار مهرتاش، علیرضا ناصحی، صنم نکواقبال، حسین نورعلی، نازنین یاری و امیرصالح کسروی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این مستند درباره نظریات نائومی کلاین نویسنده و فعال اجتماعی کانادایی در مورد ارتباط سیاست و اقتصاد است.

مستندی قابل تأمل که بر اساس کتابی به همین نام ساخته شده که بحث های زیادی را برانگیخته است و به بررسی مفصل این موضوع می پردازد که سرمایه داری و نئولیبرالیسم از بحران ها و فجایع تغذیه می کنند و برای ابقای سلطه ی خود به بحران سازی نیازمندند. فیلم را مایکل وینترباتم فیلمساز مطرح انگلیسی ساخته که آثار قابل توجهی مانند به سارایوو خوش آمدید و جاده ای به گوانتانامو را در کارنامه اش دارد.

شبکه‌ی مستند، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار