رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 20 May

شبکه قرآن و معارف سیما برای روزهای ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های متنوعی را برای بینندگان تدارک دیده است. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، ویژه برنامه زنده افطار با عنوان «ماه ترین ماه» هر روز ساعت ۱۷:۳۰ از حرم حضرت معصومه (س) بر روی آنتن شبکه قرآن ومعارف سیما […]

شبکه قرآن و معارف سیما برای روزهای ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های متنوعی را برای بینندگان تدارک دیده است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، ویژه برنامه زنده افطار با عنوان «ماه ترین ماه» هر روز ساعت ۱۷:۳۰ از حرم حضرت معصومه (س) بر روی آنتن شبکه قرآن ومعارف سیما می رود.ویژه برنامه زنده سحرگاهی نیز با نام «دل آرام» هر بامداد از ساعت ۳ تا اذانگاهی صبح از حرم حضرت معصومه (س) برای علاقمندان پخش می شود.
برنامه گفت وگو محور «آرمان» هم با پوشش ویژه نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم روزهای زوج ساعت ۲۲:۳۰ بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.
همچنین ویژه برنامه رمضانی «یاد خدا» با حضور حجت الاسلام والمسلمین «رضا محمدی شاهرودی» به بررسی اتفاقات پس از مرگ و پرسش و پاسخ درباره معاد می پردازد.
برنامه «یاد خدا» در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۱ صبح بر روی آنتن شبکه قرآن ومعارف سیما می رود. برنامه «افطار عزیز» با نگاهی دوباره به آیین و رسوم مسلمانان کشورهای مختلف در ماه مبارک رمضان از دیگر برنامه های شبکه قرآن ومعارف سیما می باشد که بعد از اذانگاهی مغرب برای بینندگان پخش می شود.
پخش برنامه «محفل» هرشب ساعت ۲۳:۱۵، برنامه «مهمان» هر شب ساعت ۱۹، برنامه «ستاره های زمین» ساعت ۲۱ و برنامه «زندگی پس از زندگی» هر روز ساعت ۹ صبح از دیگر تدارکات شبکه قرآن و معارف سیما برای روزهای ماه مبارک رمضان است.
همچنین بینندگان محترم می توانند هر شب با مسابقات خانوادگی قرآنی ۱۱۴ در ساعت ۱۹:۳۰ با شبکه قرآن و معارف سیما همراه باشند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار