رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 29 May

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، فیلم کوتاه «نفروش» به بیست و یکمین دوره جشنواره جهانی فیلم حقوق بشر دونوستیا/ سن سباستین اسپانیا راه یافت. سینه‌پورت_ جشنواره جهانی فیلم حقوق بشر دونوستیا/ سن سباستین اسپانیا که سعی دارد با هدف  ترویج ارزش‌های همبستگی، احترام به زندگی، صلح، آزادی و عدالت اجتماعی از […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، فیلم کوتاه «نفروش» به بیست و یکمین دوره جشنواره جهانی فیلم حقوق بشر دونوستیا/ سن سباستین اسپانیا راه یافت.

سینه‌پورت_ جشنواره جهانی فیلم حقوق بشر دونوستیا/ سن سباستین اسپانیا که سعی دارد با هدف  ترویج ارزش‌های همبستگی، احترام به زندگی، صلح، آزادی و عدالت اجتماعی از طریق سینما و سایر پلتفرم‌های فرهنگی و هنری، آگاهی شهروندان را در خصوص موازین حقوق بشری افزایش دهد،  از سال ۲۰۰۳ کار خود را آغاز کرده و هر ساله پذیرای ده ها فیلم از اقصی نقاط جهان است. بیست و یکمین دوره‌ی این رویداد رقابتی در تاریخ ۱۲ تا ۱۹ آوریل در سن سباستین برگزار می‌شود.

فیلم کوتاه «نفروش»  روایت زندگی کارگر جوانی است که در زمان بحران اقتصادی تصمیم می‌گیرد نوزادش را بفروشد ولی… . این فیلم پیش از این نیز در جشنواره‌ی فیلم‌های سکانس‌ پلان کرواسی حضور داشته است.

لیست عوامل:

نویسنده و کارگردان: مهراو نوری

مدیر فیلمبرداری: محمد عزت‌خواه

صدابردار: میثم معتمدی

صداگذار: امیرحسین صادقی

جلوه‌های ویژه بصری: امیر ولی‌خانی

طراح چهره‌پردازی: مینا بادامی

گروه کارگردانی: سعید کاکایی، مرتضی علیزاده، اشکان شهروزی

منشی صحنه: شیرین عباسی

عکاس: لیلی کاردان، مرتضی علیزاده

ترجمه و زیرنویس انگلیسی: حامد نوری

بازیگران: ترانه کوهستانی، امید محمدزاده، امیر باباشهابی، نایریکا امینی، باران کعبی، رها فخرآور، رضا خان‌خانی، مصطفی قوامی، حمید نظری، مژده قوامی و آرش اَشاداد

تهیه‌‌کننده و سرمایه‌گذار: مهراو نوری و مصطفی قوامی

مجموعه‌ی دریچه سینما، مسئولیت پخش بین‌المللی این اثر را به عهده دارند.‌‌‌

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار