رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • السبت ۱۱ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 20 April
  • یکشنبه 5 فروردین 1403 - 14:40
  • کد خبر : 144043
  • تئاتر
  • چاپ خبر : بازسازی و بهسازی تالار وحدت و برج آزادی آغاز شد

همزمان با فرارسیدن تعطیلات نوروزی عملیات بازسازی و به‌سازی تالارهای وحدت و مجموعه برج آزادی تهران آغاز شد. به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی، با توجه به تعطیلات نوروزی و برای آمادگی بهتر برای میزبانی از برنامه‌های هنری، چند پروژه عمرانی در مجموعه تالار وحدت و همچنین برج آزادی کلید خورد. در […]

همزمان با فرارسیدن تعطیلات نوروزی عملیات بازسازی و به‌سازی تالارهای وحدت و مجموعه برج آزادی تهران آغاز شد.

به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی، با توجه به تعطیلات نوروزی و برای آمادگی بهتر برای میزبانی از برنامه‌های هنری، چند پروژه عمرانی در مجموعه تالار وحدت و همچنین برج آزادی کلید خورد.

در راستای بهبود زیرساخت‌های این مجموعه رنگ‌آمیزی و به‌سازی سن تالار وحدت آغاز شد. در مجموعه برج آزادی نیز، سن تالار اصلی این مجموعه رنگ‌آمیزی می‌شود.

همچنین در بخش عمرانی تالار وحدت، پروژه اتصال خطوط فاضلاب مجموعه تالار وحدت به خط الگوی فاضلاب شهری نیز از امروز آغاز شد.

سیستم فعلی جمع‌آوری فاضلاب تالار وحدت به صورت «سبتیک» است که با توجه به اجرای سیستم فاضلاب شهری در منطقه و تبعیت از سازمان آب و فاضلاب استان تهران، اصلاح این سیستم در راستای جلوگیری از آسیب به محیط‌زیست و امکان تصفیه آب جهت مصارف کشاورزی انجام می‌گیرد.

در این پروژه، سه خط موجود و اصلی فاضلاب مجموعه تالار وحدت از انتهای مسیر به لوله‌های مخصوص متصل شده و از طریق حفاری تونلی به عمق ۳ متر در محوطه، به خط اصلی فاضلاب شهری متصل می‌شود.

طراحی و رفع ایرادات مربوط به سیستم اعلان حریق تالار وحدت و همچنین تهیه موکت‌های سالن انتظار تالار وحدت از دیگر اقداماتی است که تا شروع مجدد فعالیت‌های هنری در این مجموعه صورت خواهد گرفت.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار