رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۲۲ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Thursday 30 May

در بازه زمانی ۸ اسفند تا ۱۴ فروردین ماه، ۱۴۱ هزار و ۹۶۹ پیام در سامانه امور ارتباط با مخاطبان(۱۶۲) به ثبت رسیده‌ است که شامل ۸۴ هزار و ۲۱۰ پیام، ۳۰ هزار و ۸۸۴ پیام تلفنی و ۲۶ هزار و ۸۷۵ پیامک است. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، از […]

در بازه زمانی ۸ اسفند تا ۱۴ فروردین ماه، ۱۴۱ هزار و ۹۶۹ پیام در سامانه امور ارتباط با مخاطبان(۱۶۲) به ثبت رسیده‌ است که شامل ۸۴ هزار و ۲۱۰ پیام، ۳۰ هزار و ۸۸۴ پیام تلفنی و ۲۶ هزار و ۸۷۵ پیامک است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، از میان شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی به ترتیب شبکه‌های سه، دو، چهار، آی‌فیلم و یک دارای بیشترین تماس‌های مردمی‌بوده‌اند که این پیام‌ها شامل موضوعات و برنامه‌های مختلف می‌شود.از میان برنامه‌های شبکه سه سیما برنامه «محفل» و سریال «هفت‌سر اژدها»، شبکه دو سیما برنامه‌های «پاورقی» و «نوسان»، شبکه چهار سیما برنامه «زندگی پس از زندگی» با اختلاف زیاد از سایر برنامه‌ها و برنامه «چهارگاه»، شبکه آی‌فیلم پخش سریال‌های جذاب و متنوع به‌ویژه سریال‌های «پایتخت» و «دلدادگان»، شبکه یک سیما سریال‌های «سنجرخان» و «زیرخاکی۴» بیشترین سهم برنامه‌های تلویزیونی در پیشنهادها، درخواست‌ها و قدردانی‌های مخاطبان در تماس با سامانه ۱۶۲ را به خود اختصاص دادند.

مهمترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «محفل»، شامل تشکر از محتوای جذاب، اثرگذار، آموزنده و معنوی، اجرای مسلط رسالت بوذری، حضور داوران شایسته و همچنین تشکر از عوامل برنامه و درخواست پخش بیشتر چنین برنامه‌هایی و تغییر زمان پخش به دلیل تداخل با پخش برنامه«زندگی پس از زندگی» شبکه چهار سیما بوده‌است.

مهمترین محورهای نظرات مخاطبان درباره سریال «هفت‌سر اژدها»، شامل تشکر از محتوای جذاب و  آگاهی‌بخش، پرداختن به مسائل روز جامعه و فیلمنامه سریال بوده‌ است.

مهمترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «پاورقی»، شامل تشکر از محتوای جذاب، روشنگرانه، آگاهی‌بخش و آموزنده و اجرای توانمند آقای شهبازی و درخواست تداوم و افزایش مدت زمان پخش برنامه می‌باشد.

مهمترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «نوسان»، شامل تشکر از محتوای روشنگرانه و آگاهی‌بخش، اجرای توانمند مجری و درخواست افزایش مدت زمان پخش برنامه بوده‌است.

مهمترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «زندگی پس از زندگی»، شامل تشکر از محتوای روشنگرانه، مفید، آموزنده و اثرگذار، اجرای توانمند آقای موزون و درخواست تداوم و تغییر زمان پخش برنامه به علت تداخل با پخش برنامه«محفل» شبکه سه سیما بوده‌است. مهمترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه«چهارگاه»، شامل تشکر از محتوای فاخر، وزین و نوآورانه و تشکر از عوامل برنامه بوده‌است.

مهمترین محورهای نظرات مخاطبان درباره سریال‌های شبکه آی‌فیلم، شامل تشکر از پخش سریال‌های جذاب و متنوع به‌ویژه سریالهای جذاب «پایتخت» و «دلدادگان» بوده‌ است.

مهمترین محورهای نظرات مخاطبان درباره سریال«سنجرخان»، شامل تشکر از محتوای جذاب، اثرگذار و تاریخی، فیلمنامه و کارگردانی قوی، بازی خوب بازیگران و پوشش محلی و زیبای آنها بوده‌است.

مهمترین محورهای نظرات مخاطبان درباره سریال «زیرخاکی۴»، شامل تشکر از محتوای جذاب، سرگرم‌کننده و طنز و بازی خوب بازیگران سریال بوده‌ است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار