رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June

ویلای ساحلی تازه‌ترین ساخته کیانوش عیاری همزمان با عید سعید فطر وارد چرخه اکران آنلاین شد. فیلم «ویلای ساحلی» به کارگردانی کیانوش عیاری که قرار بود به عنوان ویژه برنامه نوروزی از سوم فرودین ماه اکران آنلاین خود را آغاز کند با وقفه‌ای ۱۸ روزه در شب عید سعید فطر از طریق پلتفرم «فیلمنت» عرصه […]

ویلای ساحلی تازه‌ترین ساخته کیانوش عیاری همزمان با عید سعید فطر وارد چرخه اکران آنلاین شد.

فیلم «ویلای ساحلی» به کارگردانی کیانوش عیاری که قرار بود به عنوان ویژه برنامه نوروزی از سوم فرودین ماه اکران آنلاین خود را آغاز کند با وقفه‌ای ۱۸ روزه در شب عید سعید فطر از طریق پلتفرم «فیلمنت» عرصه شد.

فیلم سینمایی «ویلای ساحلی» ساخته کیانوش عیاری قرار بود از سوم فروردین ماه به عنوان یکی از ویژه‌برنامه‌های نوروزی پلتفرم «فیلمنت» اکران آنلاین خود را آغاز کند. اما ساعاتی قبل از شروع انتشار، رسانه خبری پلتفرم «فیلمنت» اطلاعیه‌ای منتشر کرد مبنی براینکه نسخه آماده شده برای اکران آنلاین مورد تایید سازندگان فیلم نبوده و از همین رو اکران آن تا اطلاع ثانوی به تعویق می‌افتد.

فیلم«ویلای ساحلی» اکران عمومی خود را از نیمه آذر ماه در سینماهای سراسر کشور آغاز کرد. این فیلم توانست در نهایت با جذب ۱ میلیون ۳۶۱ هزار مخاطب و رسیدن به گیشه ۶۴ میلیارد تومانی در نهایت در جایگاه پنجم جدول فروش سالاننه قرار بگیرد.

این فیلم داستان دو باجناق با بازی رضا عطاران و پژمان جمشیدی است که در نبود صاحب ویلای که یکی از آن‌ها سرایدارش است اقدام به اجاره آن به مسافران می‌کنند. ریما رامین‌فر همراه با علی سرتیپی و زنده‌یاد کیومرث پوراحمد دیگر بازیگران «ویلای ساحلی» هستند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار