رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۱ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 18 June

تیزر رسمی برنامه تلویزیونی چالش مسابقه «خانه» رونمایی شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، پس از ماه مبارک رمضان و همزمان با آغاز پخش فصل جدید برنامه های جدید سیما، تیزر رسمی برنامه تلویزیونی چالش مسابقه «خانه» رونمایی شد.چالش مسابقه «خانه»، در قالب یک مسابقه چالشی و رقابتی با اجرای […]

تیزر رسمی برنامه تلویزیونی چالش مسابقه «خانه» رونمایی شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، پس از ماه مبارک رمضان و همزمان با آغاز پخش فصل جدید برنامه های جدید سیما، تیزر رسمی برنامه تلویزیونی چالش مسابقه «خانه» رونمایی شد.چالش مسابقه «خانه»، در قالب یک مسابقه چالشی و رقابتی با اجرای امیرمحمد زند، بازیگر سینما و تلویزیون به صورت چهار روز در هفته (یکشنبه تا چهارشنبه) از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.
در فصل اول چالش مسابقه «خانه» که ۴۰ قسمت روی آنتن می رود، شرکت کنندگان باید با استفاده از تعامل با یکدیگر و بحث و تبادل نظر به پاسخ سوالات رسیده در عین حال با عواملی که می خواهند آنها را مسیر دست یابی به پاسخ گمراه کنند، مبارزه نمایند.
در پایان امتیازهایی که به صورت گروهی جمع آوری شده مشخص خواهد کرد که چه تعداد  از شرکت کنندگان در چالش اتاق سرنوشت حضور یافته و موفق خواهند بود.
این برنامه در قالب مسابقه، از گروه غیرنمایشی مرکز سیمرغ به صورت ابداعی و طراحی جدید تولید شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار