رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 27 May

«برای ایران» به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود سلطانی ارج قصه آدم‌هایی است که در راه عزت ایران و تسهیل زندگی برای همنوعانشان می‌کوشند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سلطانی در این باره گفت: مجموعه ۱۳ قسمتی «برای ایران»  در حال تولید است و سراغ چهره‌هایی رفته که کار ویژه‌ای […]

«برای ایران» به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود سلطانی ارج قصه آدم‌هایی است که در راه عزت ایران و تسهیل زندگی برای همنوعانشان می‌کوشند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سلطانی در این باره گفت: مجموعه ۱۳ قسمتی «برای ایران»  در حال تولید است و سراغ چهره‌هایی رفته که کار ویژه‌ای انجام داده‌اند.وی افزود: خانم مهرآور کارمند اورژانس بابل یکی از سوژه‌های «برای ایران» است، کارشناس ارتباطات اورژانس بابل که در اقدامی جان یک نوزاد و مادرش را در ارتفاعات بابل نجات داد. فیلم مکالمه و عملیات امدادرسانی این کارشناس در فضای مجازی موجی از ابراز محبت را به سمت معصومه مهرآور، مامایی که نجاتگر این عملیات بود جاری کرد.

سلطانی گفت: چندی پیش زوجی که با خودرو به دره‌ای در کوی فراز، نزدیک زندان اوین در تهران سقوط کرده بودند، توسط مأموران آتش‌نشانی نجات پیدا کردند، ما در این مجموعه با فرمانده این عملیات هم گفت‌وگو کردیم.

سلطانی گفت: از دیگر سوژه‌های این مجموعه می‌شود به مسوول موسسه‌ای که به عروس‌ و دامادها لباس عروس و تجهیزات سفره عقد رایگان اجاره میدهد، نیکوکاری که به افراد کم‌درآمد جهیزیه ارزان می‌فروشد و نیکوکارانی که در مدرسه کودکان کار مشغول‌اند و تیم‌های نجات دریایی و …. اشاره کرد.

او گفت: این مجموعه مستند در تهران، بوشهر، بابل و… تصویربرداری شده و تا امروز ۵ قسمت آن آماده پخش است.

تصویربرداری «برای ایران» تولید جدید شبکه مستند است و از دیگر عوامل آن می‌توان از تدوینگر: صالح بهشتی و پژوهشگر: مسعود سلطانی ارج نام برد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار