رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 17 June

در بازه زمانی ۲۱ تا ۲۸ فروردین ۲۶ هزار و ۳۰۸ پیام در سامانه امور ارتباط با مخاطبان (واحد ۱۶۲) به ثبت رسیده است که شامل ۱۵ هزار و ۸۹ پیام صوتی، ۵۴۰۷ پیام تلفنی و ۵۸۱۲ پیامک می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، از میان شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی […]

در بازه زمانی ۲۱ تا ۲۸ فروردین ۲۶ هزار و ۳۰۸ پیام در سامانه امور ارتباط با مخاطبان (واحد ۱۶۲) به ثبت رسیده است که شامل ۱۵ هزار و ۸۹ پیام صوتی، ۵۴۰۷ پیام تلفنی و ۵۸۱۲ پیامک می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، از میان شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی به ترتیب شبکه‌های سه، چهار، دو، یک و آی‌فیلم دارای بیش‌ترین تماس‌های مردمی‌بوده‌اند که البته شامل موضوعات و برنامه‌های مختلفی می‌شود.از میان برنامه‌های شبکه‌ سه سیما برنامه‌ «محفل» و سریال «هفت سر اژدها»، شبکه چهار سیما برنامه «زندگی پس از زندگی»، شبکه دو سیما برنامه‌های «نوسان» و «پاورقی»، شبکه یک سیما برنامه «جریان» و سریال‌ «نون خ ۵» و شبکه آی‌فیلم پخش سریال‌های جذاب و سرگرم‌کننده بیش‌ترین سهم برنامه‌های تلویزیونی در پیشنهاد‌ها، درخواست‌ها و قدردانی‌های مخاطبان در تماس با سامانه ۱۶۲ را به خود اختصاص دادند.

مهم‌ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «محفل»، شامل تشکر از محتوای شاد، جذاب، آموزنده، متنوع، اثرگذار، معنوی، غنی، نوآورانه و دلنشین، اجرای مسلط رسالت بوذری، حضور مهمانان و داوران شایسته، ترویج قرائت و حفظ آیات قرآن کریم، قدردانی از عوامل تولید و پخش این برنامه و برگزاری جشن «محفل قرآنی امام حسنی‌ها» و درخواست تداوم و تولید و پخش بیش‌تر چنین برنامه‌هایی با محوریت قرآن کریم بوده است.

مهم‌ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «زندگی پس از زندگی»، شامل تشکر از محتوای مفید، آموزنده، اثرگذار و هدایت‌گرانه، اجرای خوب عباس موزون و همچنین قدردانی از عوامل تولید و پخش  و درخواست تداوم پخش برنامه بوده است.

مهم‌ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «نوسان»، شامل تشکر از محتوای روشنگرانه و آگاهی‌بخش و اجرای مسلط مجری و درخواست تداوم و افزایش مدت زمان پخش برنامه و مهم‌ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «جریان»، شامل تشکر از محتوای مفید و آگاهی‌بخش و حضور مهمانان شایسته و درخواست تداوم و افزایش مدت زمان پخش برنامه بوده است.

مهم‌ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره سریال‌ «نون خ۵» نیز شامل تشکر از محتوای جذاب، شاد، طنز و سرگرم‌کننده، کارگردانی قوی و همچنین تشکر از عوامل و درخواست اعلام زمان پخش و بازپخش سریال  بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار