رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 20 May

جدیدترین قسمت از برنامه «بیا وسط» با عنوان «سختگیری دختران» پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت حوالی ساعت ۱۹ روانه آنتن شبکه دو خواهد شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «بیا وسط» در هجدهمین قسمت خود به دلایل سختگیری دختران در ازدواج و پرداختن به این نکته که موضوعات اصلی این سختگیری‌ها‌ […]

جدیدترین قسمت از برنامه «بیا وسط» با عنوان «سختگیری دختران» پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت حوالی ساعت ۱۹ روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «بیا وسط» در هجدهمین قسمت خود به دلایل سختگیری دختران در ازدواج و پرداختن به این نکته که موضوعات اصلی این سختگیری‌ها‌ چیست، می پردازد.«بیا وسط» با شماره پیامک ۳۰۰۰۰۲۳۰ آماده دریافت پرسش‌ها و نظرات مخاطبان در خصوص پرسش «دخترا تو چی سخت می گیرن» است.

گفتنی‌ست این برنامه کاریست از گروه خانواده شبکه دو که شامل محتوای آموزشی در حوزه ازدواج است، و مخاطب اصلی آن جوانان در شرف ازدواج و خانواده‌های آنان هستند؛ و هجدهمین قسمت آن به کارگردانی و تهیه کنندگی سید یزدان ملک آبادی پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت حوالی ساعت ۱۹ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار