عموم مردم می‌توانند از ۲۰ اردیبهشت تا ۳ خرداد فیلم سینمایی «آپاراتچی» را در مساجد، حسینیه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه و سالن‌های شهر به صورت فوق‌العاده اکران کنند. هم‌چنین به قید قرعه به ۳ نفر از اکران‌کنندگان کمک‌هزینه سفر مشهد، به ۸ نفر بسته کتاب و به همه اکران‌کنندگان اشتراک یک ماهه سایت عماریار به عنوان عیدانه دهه کرامت اهدا می‌شود.

فیلم سینمایی «آپاراتچی» که بر پرده سینماهاست و تاکنون بیش از ۱۰۰هزار مخاطب آن را تماشا کرده‌اند، ماجرای چند جوان هنرمند است که با توجه به اتفاقاتی که برایشان پیش می‌آید، تصمیم می‌گیرند فیلم زندگی‌نامه یک قاضی شهید که در شهر شایعات زیادی پشت سر اوست را بسازند.

این فیلم که بخشی از تاریخ انقلاب را نیز بازگو می‌کند، فضایی شیرین و طنز دارد و مناسب نمایش در برنامه‌های دهه کرامت است. قربانعلی طاهرفر این فیلم را کارگردانی کرده و سجاد نصراللهی‌نسب تهیه‌کننده آن است.

جهت اطلاع از شرایط ویژه و ثبت‌نام اکران فیلم سینمایی «آپاراتچی» در مناطق فاقد سینما و مساجد، حسینیه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه و سالن‌های شهر می‌توانید به نشانی اینترنتی ekranmardomi.ir/movie/aparatchi مراجعه کنید یا با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۰۵۰ تماس بگیرید.

منبع: سوره سینما