رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۲۲ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Thursday 30 May

در حالی که سریال «تاج» با دست خالی مراسم آکادمی تلویزیون بریتانیا را ترک کرد «جانشینی» هم موفقیت چندانی کسب نکرد. به نقل از ورایتی، مراسم اهدای جوایز تلویزیونی بفتا به شبی غافلگیرکننده بدل شد زیرا «تاج» و «آینه سیاه» با دست خالی مراسم را ترک کردند و سریال «جانشینی» هم فقط یک جایزه برای […]

در حالی که سریال «تاج» با دست خالی مراسم آکادمی تلویزیون بریتانیا را ترک کرد «جانشینی» هم موفقیت چندانی کسب نکرد.

به نقل از ورایتی، مراسم اهدای جوایز تلویزیونی بفتا به شبی غافلگیرکننده بدل شد زیرا «تاج» و «آینه سیاه» با دست خالی مراسم را ترک کردند و سریال «جانشینی» هم فقط یک جایزه برای متیو مک فادین در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد دریافت کرد.

در بخش بین‌المللی نیز مدعیان اصلی یعنی «جانشینی»، «بیف» و «خرس» دست خالی ماندند و به جای آنها سریال فرانسوی کمتر شناخته شده «کلس اکت» جایزه برد.

در بخش‌های بازیگری، جاسمین جابسون جایزه بفتا را برای بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم «پسر برتر» دریافت کرد و الیزابت دبیکی از سریال «تاج» را پشت سر گذاشت. تیموتی اسپال برای «ششمین فرمان» جایزه بهترین بازیگر مرد نقش اصلی را برد و سارا لنکشایر برای بازی در «هپی ولی» برنده جایزه بازیگر زن نقش اصلی شد.

جایزه بهترین بازیگر مرد نقش کمدی به میوان ریزوان برای «جوسی» و بهترین بازیگر زن نقش کمدی به گبمیسولا ایکوملو برای «بلک آپس» رسید.

«پسر برتر» جایزه سریال درام را نیز از آن خود کرد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار