رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Thursday 23 May

مدیر شبکه نسیم از سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران بازدید کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سید محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و غرفه برنامه «دیدی نو» که به مناسبت این ایام از شبکه نسیم به روی آنتن رفته است […]

مدیر شبکه نسیم از سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران بازدید کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سید محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و غرفه برنامه «دیدی نو» که به مناسبت این ایام از شبکه نسیم به روی آنتن رفته است بازدید و به گفت و گو پرداخت.خوشرو مطرح کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب امر مهمی است که هر سال رقم می خورد. گاهی افراد کتاب خواندن را برای گذراندن اوقات فراغت تلقی می کنند اما حقیقت این است که فواید کتاب خواندن بیشتر از آن چیزی است که تصور می شود و عملکرد مثبتی بر روی مغز و نوع سبک زندگی می گذارد.

وی ادامه داد: رسانه با توجه به گستردگی و عمومیت مخاطبانش می تواند در تحقق کتابخوانی نقش مهمی را ایفا کند و لازمه این امر، ایجاد پیوند قوی و تعامل متولیان ترویج کتابخوانی با رسانه تلویزیون به منظور بهره برداری از امکانات موجود برای ارتقای مطالعه و کتابخوانی است.
میرصالحی تهیه کننده برنامه «دیدی نو» عنوان کرد: برنامه «دیدی نو» نسبت به فصل پیشین، کاملا متفاوت و شعار آن بر پویش کتابیاری است. ماموریت «دیدی نو» به نوعی تربیت و تشویق اهل مطالعه و معرفی کتاب است. «دیدی نو» با اجرای ایوب آقاخانی هر شب از شبکه نسیم پخش می شود. هشت قسمت آن حال و هوای نمایشگاه کتاب را برای مخاطبان به نمایش می گذارد و قسمت های بعدی این برنامه در استان های مختلف با معرفی کتاب ضبط خواهد شد.

برنامه «دیدی نو» به مناسبت سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به تهیه کنندگی مهران میر صالحی، کارگردانی کیان کحال زاده و با اجرای ایوب آقاخانی در ۵۲ قسمت هر شب ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار