رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 25 June

جدیدترین قسمت از مجله هنری بوم به میزبانی حامد مهربانی سه‌شنبه اول خرداد ماه حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجله هنری «بوم» که روایتگر رویدادهای دنیای هنر در قالب برنامه ای تماشایی است، در این هفته راویتی شنیدنی از هنر رضوی […]

جدیدترین قسمت از مجله هنری بوم به میزبانی حامد مهربانی سه‌شنبه اول خرداد ماه حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجله هنری «بوم» که روایتگر رویدادهای دنیای هنر در قالب برنامه ای تماشایی است، در این هفته راویتی شنیدنی از هنر رضوی دارد… عشق به امام رضا(ع) قرن‌هاست که کانون جوشش هنر در ایران است و روایت دیروز و امروز هنر ایرانی بدون او ناممکن. «بوم» این هفته به سراغ آثار دیدنی الهام گرفته از این عشق بی پایان می رود … از نگارگری‌های استاد فرشچیان تا مردمی‌ترین قالب هنری و عکس حرم بارگاهی.«مجله هنری بوم» به تهیه‌کنندگی احمدرضا بلیغ و احمدرضا زارعی، کارگردانی کیانوش الطافی، سردبیری محسن صفایی فرد و به همت گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو در مرکز هنری رسانه‌ای سلوک تهیه و تولید شده است، سه شنبه اول خرداد ماه حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار