رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 25 June

متن و حاشیه سفر رئیس‌جمهور به نیویورک و مطالبه مجازات قاتلان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی امروز ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه افق سیما پخش می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مستند «میدان دیپلماسی» با روایتی بر متن و حاشیه سفر رئیس‌جمهور  شهید به نیویورک و مطالبه مجازات قاتلان سردار شهید […]

متن و حاشیه سفر رئیس‌جمهور به نیویورک و مطالبه مجازات قاتلان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی امروز ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه افق سیما پخش می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مستند «میدان دیپلماسی» با روایتی بر متن و حاشیه سفر رئیس‌جمهور  شهید به نیویورک و مطالبه مجازات قاتلان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی امروز سه‌شنبه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه افق سیما پخش می‌شود.شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران در سخنرانی خود در سازمان ملل متحد ، تصویری از سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی را برای دقایقی بالا برد و گفت: قهرمان جنگ علیه تروریسم و نابودکننده داعش کسی جز سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نبود که در راه آزادی ملت‌های منطقه به شهادت رسید و رئیس جمهور سابق آمریکا سند این جنایت را به اسم خود زد.رسیدگی عادلانه قضایی به جنایتی که رئیس جمهور سابق آمریکا به آن اعتراف کرده، خدمت به انسانیت است.

شهید رپیسی در این مستند تاکید دارد: رسیدگی عادلانه به جنایتی که رئیس جمهور سابق آمریکا به آن اعتراف کرده خدمت به انسانیت است تا از این پس ظلم زبون گردد و عدالت، سربلند باشد. ما اجرای عدالت و محاکمه آمر و مباشر شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را از طریق یک دادگاه عادلانه تا حصول نتیجه قطعی دنبال خواهیم کرد.

شهید آیت الله رئیسی ۲۹ شهریور ماه سال ۱۴۰۱ در صدر هیأتی سیاسی عازم نیویورک، مقر سازمان ملل شد تا از پتانسیل این نهاد برای پیگیری منافع ملی و تببین گفتمان سیاست خارجی دولت سیزدهم به عنوان گفتمانی برآمده از انقلاب اسلامی بهره گیرد.

شهید آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور در این سفر علاوه بر سخنرانی در ۳۰ شهرورماه در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، با تعدادی از سران کشورهای شرکت کننده در این نشست نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار