رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 24 June

استیون اسپیلبرگ با همکاری فیلمنامه‌نویس «پارک ژوراسیک» فیلم جدیدی را برای تابستان ۲۰۲۶ آماده می‌کند. به نقل از ورایتی، استیون اسپیلبرگ قصد دارد فیلم بعدی خود را سال ۲۰۲۶ اکران کند. این فیلم برای یونیورسال پیکچرز ساخته می‌شود و ۱۵ مه ۲۰۲۶ به سینماها می‌رود. هنوز روشن نیست این پروژه بدون عنوان درباره چیست، گرچه […]

استیون اسپیلبرگ با همکاری فیلمنامه‌نویس «پارک ژوراسیک» فیلم جدیدی را برای تابستان ۲۰۲۶ آماده می‌کند.

به نقل از ورایتی، استیون اسپیلبرگ قصد دارد فیلم بعدی خود را سال ۲۰۲۶ اکران کند. این فیلم برای یونیورسال پیکچرز ساخته می‌شود و ۱۵ مه ۲۰۲۶ به سینماها می‌رود.

هنوز روشن نیست این پروژه بدون عنوان درباره چیست، گرچه قبلاً گفته شده بود به بشقاب پرنده‌ها مربوط می‌شود.

دیوید کوپ که در فیلم‌های قبلی این فیلمساز از جمله «پارک ژوراسیک»، «جنگ دنیاها» و «ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه بلورین» با وی همراه بود، فیلمنامه را بر اساس داستانی از اسپیلبرگ می‌نویسد.

اسپیلبرگ که فیلم‌های پرفروشی مانند «آرواره‌ها» و «ای تی» و مجموعه‌های «ایندیانا جونز» و «پارک ژوراسیک» را ساخته برای «فهرست شیندلر» و «نجات سرباز رایان» ۳ بار برنده اسکار شده است.

آخرین فیلم وی «فابلمن‌ها» بود که آن را برای یونیورسال کارگردانی کرد و داستانی را با الهام از زندگی خودش در نوجوانی که شیفته فیلم بود، تصویر کرد. اگرچه «فابلمن‌ها» چندین نامزدی اسکار گرفت اما تنها ۴۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

«داستان وست ساید» محصول ۲۰۲۱ نیز که فیلم قبل از آن بود در حالی که با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته شد فقط ۷۶ میلیون دلار در سطح جهانی فروش کرد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار