رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 25 June

بزرگ ترین دشمن سازمان مخوف سیا و افشاگر بزرگ در مجموعه «دوران» نمایش داده می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مجموعه به نقد و بررسی مشکلات، معضلات و افول غرب از نگاه خود مستندسازان غربی پرداخته و مستندهایی با همین رویکرد را به نمایش می‌گذارد.در هر قسمت از […]

بزرگ ترین دشمن سازمان مخوف سیا و افشاگر بزرگ در مجموعه «دوران» نمایش داده می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مجموعه به نقد و بررسی مشکلات، معضلات و افول غرب از نگاه خود مستندسازان غربی پرداخته و مستندهایی با همین رویکرد را به نمایش می‌گذارد.در هر قسمت از این مجموعه، کارشناس مدعو درباره موضوعاتی با همین رویکرد صحبت می‌کند و سپس یک مستند خارجی چالش برانگیز دوران اخیر، پخش خواهد شد.

این قسمت، مستند ۵۴ دقیقه‌ای «دستور کار آسانژ» محصول کشور استرالیا به کارگردانی لوسی آنا رودز و مایکل ودرهد در روز چهارشنبه ۹ خرداد به نمایش گذاشته می‌شود. این مستند موفق به کسب جایزه جهانی رسانه عفو بین ‌الملل برای انتشار کشتارهای غیرقانونی در کنیا و برگزیده خوانندگان برای شخصیت سال ۲۰۱۰ مجله تایم شده است.

این مستند به پرده برداری از زندگی جولیان آسانژ هکر استرالیایی می‌پردازد که به لطف بهره هوشی بسیار زیادی که داشت توانست در سال ۲۰۰۶ به پایگاه‌های اینترنتی سازمان‌های بزرگ نفوذ کند و پس از مدتی نیز وب‌ سایت ویکی لیکس را به‌ راه انداخت تا اطلاعات محرمانه‌ای را که هیچ منبعی حاضر به انتشار آن‌ها نیست در این وب ‌سایت منتشر کند.

این مستند روزهای زوج ساعت ۱۷ از شبکه مستند پخش می‌شود و تکرار آن روز بعد ساعت ۹ است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار