رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

فیلم سینمایی «فرزند چهارم» ۸ اسفند از کانال کردی شبکه سحر پخش می شود. ه نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی صداوسیما، فیلم سینمایی «فرزند چهارم» به کارگردانی وحید موسائیان جمعه ۸ اسفند از کانال کردی شبکه سحر پخش می‌شود. این فیلم سینمایی داستان دغدغه های شخصی و انسان دوستانه یک بازیگر سوپراستار و عکاس حرفه‌ای است که به […]

فیلم سینمایی «فرزند چهارم» ۸ اسفند از کانال کردی شبکه سحر پخش می شود.

ه نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی صداوسیما، فیلم سینمایی «فرزند چهارم» به کارگردانی وحید موسائیان جمعه ۸ اسفند از کانال کردی شبکه سحر پخش می‌شود.

این فیلم سینمایی داستان دغدغه های شخصی و انسان دوستانه یک بازیگر سوپراستار و عکاس حرفه‌ای است که به سومالی سفر می کند تا از جنگ و قحطی عکس های خبری تهیه کرده و آن ها را به نمایش بگذارد.

در «فرزند چهارم»، تصاویر جنگ زده ها و کودکان قحطی زده سومالی، بازیگر معروف و عکاس هنری حرفه ای ایرانی را برآن می دارد تا تصمیم بگیرد به سومالی برود و در فرایند امدادرسانی به این مردم نقشی را ایفا کند. او در نهایت در موقعیتی که شرافت انسانی درگیرودار جنگ و قحطی است، از این آزمون سربلند بیرون می آید.

مهتاب کرامتی، مهدی هاشمی، حامد بهداد، زنده یاد حسین محب اهری، ناصر گیتی جاه، زهرا برومند از جمله نقش آفرینان اصلی این فیلم هستند.

«فرزند چهارم» محصول سال ۱۳۹۱ که به سفارش بنیاد سینمایی فارابی ساخته شده است، با دوبله فواد شافعی هشتم اسفند ساعت ۱۸:۱۵ به مدت ۱۰۰ دقیقه از آنتن کانال کردی شبکه سحر پخش خواهد شد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار