رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
  • الإثنين ۸ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Monday 30 January

برنامه تلویزیونی سلام تهران فردا با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان تهران بر روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود. برنامه صبحگاهی سلام تهران فردا، یک‌شنبه بیست‌وهفتم آذر ماه از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. سلام تهران در این برنامه با حضور سیدمحمد هدائی‌پور اجرا می‌شود. هدائی‌پور،مدیر عامل شرکت گاز استان تهران است که در […]

برنامه تلویزیونی سلام تهران فردا با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان تهران بر روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

برنامه صبحگاهی سلام تهران فردا، یک‌شنبه بیست‌وهفتم آذر ماه از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. سلام تهران در این برنامه با حضور سیدمحمد هدائی‌پور اجرا می‌شود. هدائی‌پور،مدیر عامل شرکت گاز استان تهران است که در سلام تهران فردا حاضر می‌شود تا در گفت‌وگو با مجریان برنامه از شرایط حال حاضر ذخایر گازی کشور و همچنین برنامه‌های شرکت گاز تهران برای آینده صحبت کند.

همچنین،‌ محمد حاتمی، رییس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه ۲۰ در این برنامه حاضر می‌شود تا از اقدامات سازمان مدیریت بحران در جهت آماده‌سازی منطقه ۲۰ در شرایط ضروری سخن بگوید.

در بخش دیگر، بهنام کریمی، بنیانگذار شرکت دناژن تجهیز در سلام تهران حاضر می‌شود تا در گفت‌وگوی خود با مجریان برنامه از فعالیت‌های شرکت خود سخن بگوید.

در ادامه، حسام خضری، پژوهشگر ارتباطات سلامت به این برنامه می‌آید تا با میزبانان سلام تهران درباره ادامه مبحث آلودگی هوا و تأثیرات آن بر سلامت روان صحبت کند.

سلام تهران برنامه‌ای صبحگاهی به تهیه کنندگی مازیار مهاجر سلطانی است که هر روز صبح ساعت ۸ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. مجریان این قسمت از برنامه سلام تهران مصطفی امامی و صدیقه مرادی در کنار علی ترابی در بخش اخبار هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، مشاهده ویدیوهای برگزیده برنامه و استفاده از تصاویر استیج و پشت صحنه به آیدی اینستاگرامی @salamtehrantv5 مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار